OsiągnięciaZ Życia Szkoły

KASPER CUP 2020 rozstrzygnięty – I c poza zasięgiem

Dziś w naszej hali sportowej odbyły się decydujące mecze międzyklasowego turnieju koszykówki Kasper Cup 2020. Bezapelacyjnym zwycięzcą – pozostającym poza zasięgiem przeciwników – okazała się ???? klasa I c ????.
W pierwszym półfinale reprezentacja I c pokonała graczy z I g 31:23, awansując tym samym do finału. Drugi pojedynek półfinałowy pomiędzy klasą II b a I h zakończył się zwycięstwem młodszych kolegów – 29:18.
Mecz finałowy pomiędzy I c a I h stał na bardzo dobrym poziomie. Wśród rywalizujących uczniów było wielu zawodników na co dzień trenujących w SKS Kasprowicz, co gwarantowało wysoki poziom zawodów. Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem I c – 53:38. Warto dodać, że klasa I c w trakcie całego turnieju pozostała jedynym zespołem, który nie przegrał żadnego spotkania.
Wszystkim uczestnikom – tj. klasom: I b, I c, I g, I h, II b, II e -gratulujemy ambicji oraz zaangażowania, które niejednokrotnie przerastały oczekiwania organizatorów. Wszystkie wyniki wraz z tabelą turnieju są dostępne na szkolnym blogu sportowym – http://sport.kasprowicz.az.pl/?p=466.