Sukcesy uczniów „Kasprowicza”

Jesteśmy jednym z najlepszych liceów w województwie kujawsko-pomorskim. Na renomę „Kaspra” składają się ciężka praca i zapał nauczycieli oraz uczniów, którzy starają się prześcigać swoich mistrzów. Poniżej lista najważniejszych sukcesów, jakie uczniowie „Kaspra” odnosili w olimpiadach przedmiotowych – do tej pory jest to około 500 tytułów finalistów i laureatów olimpiad przedmiotowych.
Imię Nazwisko Olimpiada Tytuł rok
Bartosz Lusiak Geograficzna Finalista 2019
Jakub Bednarski Geograficzna Finalista 2019
Bartosz Lusiak Historyczna Laureat 2019
Bartosz Lusiak Historyczna Laureat 1. miejsca 2019
Bartosz Szyperski Historyczna Finalista 2019
Jakub Sucharski Historyczna Finalista 2019
Anita Graczyk Literatury i Języka Polskiego Finalista 2019
Bartosz Lusiak Losy Żołnierza i Dzieje Oręża... Finalista 2019
Jakub Sucharski Mediewistyczna Finalista 2019
Dominik Rydz Misyjna Znajomości Afryki Finalista 2019
Klaudia Brzozowska Misyjna Znajomości Afryki Finalistka 2019
Jakub Sucharski Teologii Katolickiej Finalista 2019
Jakub Galkowski Teologii Katolickiej Finalista 2019
Urszula Ordon Wiedzy Ekologicznej Finalistka 2019
Bartosz Lusiak Wiedzy o Polsce i Świecie... Laureat 1. miejsca 2019
Paweł Daroszewski Wiedzy o Polsce i Świecie... Laureat 5. miejsca 2019
Kamil Szałecki Wiedzy o Prawie Finalista 2019
Małgorzata Puła Wiedzy o Prawach Człowieka Finalistka 2019
Paweł Daroszewski Wiedzy o Unii Europejskiej Laureat 5. miejsca 2019
Mikołaj Kałużyński Wiedzy o Prawach Człowieka Finalistka 2019
Kamil Szałecki Wiedzy o Prawach Człowieka Finalista 2019
Jakub Balmowski Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat 19. miejsca 2019
Bartosz Lusiak Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat 7. miejsca 2019
Jakub Balmowski Wiedzy o III RP Finalista 2019
Kamil Szałecki Wiedzy o III RP Laureat 6. miejsca 2019
Paweł Daroszewski Wiedzy o III RP Laureat 2. miejsca 2019
Kamil Szałecki Wiedzy o Unii Europejskiej Finalista 2019
Eryk Wojciech Szajda Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat VII miejsca 2018
Daria Weronika Gawęda Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat XVII miejsca 2018
Kamil Mateusz Kalka Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat XIV miejsca 2018
Jakub Kawalerski Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat XI miejsca 2018
Martyna Maria Kuczyńska Biologiczna Finalistka 2018
Bartosz Lusiak Historyczna Finalista 2018
Bartosz Lusiak Historyczna Laureat I miejsca w Polsce 2018
Filip Głowacki Historyczna Finalista 2018
Antonina Łyczkowska Języka Francuskiego Finalistka 2018
Błażej Bałdyga Literatury i Języka Polskiego Finalista 2018
Jakub Marcin Łaszkiewicz Literatury i Języka Polskiego Finalista 2018
Edyta Rozczypała Matematyczna Laureatka 2018
Zuzanna Rucińska Misyjna Znajomości Afryki Finalistka 2018
Mikołaj Łyszczarz Wiedzy Ekologicznej Finalista 2018
Bartosz Lusiak Wiedzy o Polsce i Świecie... Laureat I miejsca 2018
Jakub Kawalerski Wiedzy o Prawie Finalista 2018
Bartosz Lusiak Wiedzy o Prawie Finalista 2018
Bartosz Lusiak Wiedzy o Prawach Człowieka Laureat II miejsca 2018
Igor Chełstowski Fizyczna finalista 2017
Aleksandra Cabańska Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2017
Olga Zielińska Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2017
Mikołaj Kaszak Misyjna Znajomości Afryki finalista 2017
Zuzanna Kumor Teologii Katolickiej finalistka 2017
Martyna Kuczyńska Wiedzy Ekologicznej laureatka 2017
Mikołaj Łyszczarz Wiedzy Ekologicznej finalista 2017
Paweł Daroszewski Wiedzy o Polsce i Świecie... laureat 2017
Paweł Daroszewski Wiedzy o Prawie finalista 2017
Bartosz Lusiak Wiedzy o Prawie finalista 2017
Paweł Daroszewski Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 2017
Jakub Kawalerski Wiedzy o Prawach Człowieka finalista 2017
Agata Żelek Wiedzy o Prawach Człowieka finalistka 2017
Aleksandra Steppa Wiedzy o Prawach Człowieka finalistka 2017
Bartosz Lusiak Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 2017
Eryk Szajda Wiedzy o Prawach Człowieka finalista 2017
Marcin Niedźwiecki Wiedzy o Unii Europejskiej finalista 2017
Eryk Szajda Wiedzy o III RP finalista 2017
Kamil Kalka Wiedzy o III RP finalista 2017
Paweł Daroszewski Wiedzy o III RP laureat 2017
Krzysztof Niespodziński Wiedzy o III RP laureat 2016
Igor Chełstowski Fizyczna finalista 2016
Katarzyna Sopolińska Języka Francuskiego finalistka 2016
Anna Piniewska Literatury i Języka Polskiego laureatka 2016
Monika Brzyska Misyjna Znajomości Afryki laureatka 2016
Agata Szewczykowska Teologii Katolickiej finalistka 2016
Maja Siudak Wiedzy Ekologicznej laureatka 2016
Martyna Kuczyńska Wiedzy Ekologicznej finalistka 2016
Krzysztof Niespodziński Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 2016
Paula Kozioł Wiedzy o Prawach Człowieka finalistka 2016
Monika Brzyska Wiedzy o Prawach Człowieka finalistka 2016
Sara Shawkat Biologiczna Finalistka 2015
Jan Szczepaństki Geograficzna finalista 2015
Kamil Janiszewski Historyczna laureat 2015
Daniel Jakubowski Historyczna finalista 2015
Jan Szczepaństki Historyczna finalista 2015
Martyna Damazyn Języka Francuskiego finalistka 2015
Wojciech Grochola Literatury i Języka Polskiego finalista 2015
Mikołaj Kaszak Literatury i Języka Polskiego finalista 2015
Krzysztof Kortas Matematyczna finalista 2015
Przemysław Pawłowski Misyjna Znajomości Afryki finalista 2015
Ewelina Leśna Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2015
Sebastian Skonieczka Misyjna Znajomości Afryki finalista 2015
Sara Shawkat Wiedzy Ekologicznej laureatka I miejsca w Polsce 2015
Agnieszka Węclewska Wiedzy Ekologicznej finalistka 2015
Kamil Janiszewski Wiedzy o Polsce i Świecie... finalista 2015
Claudia Gutorska-Schiffer Artystyczna finalistka 2014
Joanna Królak Artystyczna finalistka 2014
Bartosz Pogorzały Biologiczna laureat 2014
Bartosz Małachowski Biologiczna finalista 2014
Jan Szczepański Geograficzna finalista 2014
Michalina Świderska Literatury i Języka Polskiego laureatka 2014
Aleksander Przekwas Mediewistyczna finalista 2014
Hubert Murawski Misyjna Znajomości Afryki laureat 2014
Julia Kurzyna Misyjna Znajomości Afryki laureatka 2014
Agata Żak Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2014
Maciej Kruszka Teologii Katolickiej finalista 2014
Bartosz Pogorzały Wiedzy Ekologicznej finalista 2014
Sara Shawkat Wiedzy Ekologicznej finalistka 2014
Bartosz Owedyk Wiedzy Ekonomicznej laureat 2014
Mariusz Łęczycki Wiedzy o Polsce i Świecie... finalista 2014
Paweł Kokot Policyjna finalista 2014
Daniel Jakubowski Wiedzy o Prawie laureat 2014
Daniel Jakubowski Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 2014
Kamil Janiszewski Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 2014
Jan Szczepański Wiedzy o Prawach Człowieka laureat 2014
Daniel Jakubowski Wiedzy o III RP finalista 2014
Dominika Westfal Wiedzy o Unii Europejskiej laureatka 2014
Agnieszka Węclewska Promocji Zdrowego Stylu Życia laureatka I miejsca 2014
Mariusz Łęczycki Wiedzy o III RP finalista 2014
Dominika Westfal Wiedzy o Unii Europejskiej finalistka 2013
Paula Kąkolewska Wiedzy o Unii Europejskiej finalistka 2013
Agata Stachowiak Artystyczna finalistka 2013
Elżbieta Kucharska Artystyczna finalistka 2013
Kamil Fryszkowski Biologiczna finalista 2013
Michał Cieśnik Fizyczna finalista 2013
Mateusz Komendziński Geograficzna finalista 2013
Artur Górski Historyczna finalista 2013
Mikołaj Pokorski Historyczna finalista 2013
Klaudia Zboralska Języka Francuskiego laureatka 2013
Agnieszka Kocznur Literatury i Języka Polskiego finalistka 2013
Katarzyna Aleksander Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2013
Marek Grzegórski Misyjna Znajomości Afryki finalista 2013
Agata Żak Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2013
Julia Kurzyna Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2013
Wiktor Mroziński Wiedzy Ekologicznej finalista 2013
Kordian Iskra Wiedzy Ekonomicznej finalista 2013
Wiktoria Kubiak Artystyczna finalistka 2012
Agata Stachowiak Artystyczna finalistka 2012
Kamila Pozimka Artystyczna finalistka z wyróżnieniem 2012
Aleksandra Zielińska Biologiczna finalistka 2012
Krzysztof Dzieszkowski Chemiczna finalista 2012
Nikodem Hynek Filozoficzna laureat 2012
Adrian Zimny Historyczna finalista 2012
Mateusz Lewandowski Literatury i Języka Polskiego finalista 2012
Arkadiusz Szymborski Literatury i Języka Polskiego finalista 2012
Kaczmarek Aneta Misyjna Znajomości Afryki laureatka 2012
Julia Kurzyna Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2012
Artur Górski Wiedzy Ekologicznej finalista 2012
Kordian Iskra Wiedzy Ekonomicznej finalista 2012
Karol Lasota Wiedzy Ekonomicznej laureat 2012
Adrian Zimny Wiedzy o Polsce i Świecie... laureat 2012
Justyna Cieślakiewicz Policyjna finalistka 2012
Bartosz Głowacki Policyjna finalista 2012
Jakub Klimarczyk Policyjna finalista 2012
Karol Lasota Przedsiębiorczości laureat 2012
Kamil Gofron Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości finalista 2011
Teresa Babicz Biologiczna finalistka 2011
Kornel Bartoszkiewicz Fizyczna finalista 2011
Adrian Zimny Historyczna finalista 2011
Albert Szczepaniak Historyczna finalista 2011
Kamil Szczepanik Literatury i Języka Polskiego laureat 2011
Weronika Czerwińska Literatury i Języka Polskiego finalistka 2011
Marek Pawłowski Matematyczna finalista (z wyróżnieniem) 2011
Aneta Kaczmarek Misyjna Znajomości Afryki laureatka 2011
Sebastian Mączkowski Misyjna Znajomości Afryki finalista 2011
Paula Szydłowska Wiedzy Ekologicznej finalista 2011
Teresa Babicz Wiedzy Ekologicznej finalistka 2011
Karol Lasota Wiedzy Ekonomicznej finalista 2011
Anita Czartek Artystyczna finalistka 2010
Katarzyna Krzewina Artystyczna finalistka 2010
Paweł Grobelski Biologiczna finalista 2010
Paula Szydłowska Biologiczna finalistka 2010
Sandra Kominek Chemiczna finalistka 2010
Karolina Olejniczak Filozoficzna laureatka 2010
Magdalena Budrewicz Literatury i Języka Polskiego finalistka 2010
Dagmara Oleksy Literatury i Języka Polskiego finalistka 2010
Alicja Owczarz Literatury i Języka Polskiego finalistka 2010
Krzysztof Przybylski Literatury i Języka Polskiego finalista 2010
Kamil Szczepanik Literatury i Języka Polskiego finalista 2010
Kamil Rutkowski Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2010
Damian Skawiński Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2010
Kacper Żychliński Losy Polaków na Wschodzie... laureat 2010
Patryk Łąkowski Losy Żołnierza i Dzieje Oręża... laureat 2010
Wojciech Nowosad Mediewistyczna finalista 2010
Katarzyna Bąkowska Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2010
Aleksander Karaszewski Misyjna Znajomości Afryki finalista 2010
Kinga Naborczyk Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2010
Teresa Babicz Wiedzy Ekologicznej finalistka 2010
Paula Szydłowska Wiedzy Ekologicznej finalistka 2010
Olga Michalak Wiedzy o Prawie finalistka 2010
Aleksander Karaszewski Wiedzy o Prawach Człowieka finalista 2010
Aleksander Karaszewski Wiedzy o Unii Europejskiej finalista 2010
Aleksander Łożykowski Wiedzy o Unii Europejskiej finalista 2009
Paweł Frasz Artystyczna finalista 2009
Tomasz Bartkowiak Biologiczna finalista 2009
Olga Bohuszewicz Biologiczna finalistka 2009
Tomasz Maciążek Fizyczna finalista 2009
Agnieszka Nowak Geograficzna finalistka 2009
Wojciech Steppa Literatury i Języka Polskiego finalista 2009
Przemysław Łaganowski Literatury i Języka Polskiego finalista 2009
Monika Ziobro Literatury i Języka Polskiego finalistka 2009
Paweł Wiśniewski Losy Polaków na Wschodzie... laureat 2009
Damian Skawiński Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2009
Wojciech Nowosad Mediewistyczna finalista 2009
Marta Gęsińska Mediewistyczna finalistka 2009
Aleksander Łożykowski Misyjna Znajomości Afryki laureat 2009
Mateusz Woźniak Misyjna Znajomości Afryki finalista 2009
Kinga Naborczyk Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2009
Agnieszka Nowak Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2009
Olga Bohuszewicz Wiedzy Ekologicznej finalistka 2009
Paula Szydłowska Wiedzy Ekologicznej finalistka 2009
Wojciech Steppa Wiedzy o Prawie laureat 2009
Aleksander Łożykowski Wiedzy o Prawie laureat 2009
Bartłomiej Wróblewski Artystyczna finalista 2008
Tomasz Bartkowiak Biologiczna finalista 2008
Wojciech Gierlikowski Biologiczna laureat 2008
Szymon Myga Filozoficzna laureat 2008
Agata Blinkiewicz Geograficzna finalistka 2008
Szymon Baranowski Literatury i Języka Polskiego finalista 2008
Anna Komendzińska Literatury i Języka Polskiego finalistka 2008
Agnieszka Kowal Literatury i Języka Polskiego finalistka 2008
Dagmara Łuba Literatury i Języka Polskiego laureatka 2008
Krzysztof Nieznalski Literatury i Języka Polskiego finalista 2008
Anna Olkiewicz Literatury i Języka Polskiego finalistka 2008
Katarzyna Peplinska Literatury i Języka Polskiego finalistka 2008
Dominik Robakowski Literatury i Języka Polskiego finalista 2008
Aleksandra Stodolna Literatury i Języka Polskiego finalistka 2008
Martyna Śmigiel Literatury i Języka Polskiego finalistka 2008
Michał Folaron Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2008
Paweł Wiśniewski Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2008
Kamil Dunaj Mediewistyczna laureat 2008
Wojciech Nowosad Mediewistyczna finalista 2008
Aleksander Łożykowski Misyjna Znajomości Afryki laureat 2008
Mateusz Woźniak Misyjna Znajomości Afryki laureat 2008
Paulina Lewandowska Misyjna Znajomości Afryki finalistka 2008
Krzysztof Święcicki Teologii Katolickiej finalista 2008
Wojciech Gierlikowski Wiedzy Ekologicznej finalista 2008
Olga Bohuszewicz Wiedzy Ekologicznej finalistka 2008
Aleksander Łożykowski Wiedzy o Unii Europejskiej laureat 2008
Anna Komendzińska Artystyczna finalistka 2007
Wojciech Gierlikowski Biologiczna finalista 2007
Gwidon Famułka Filozoficzna finalista 2007
Szymon Myga Filozoficzna finalista 2007
Małgorzata Bachan Języka Rosyjskiego finalistka 2007
Paweł Cieślarek Literatury i Języka Polskiego finalista 2007
Piotr Klupś Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2007
Bartłomiej Błaszczyk Mediewistyczna finalista 2007
Aleksander Łożykowski Misyjna Znajomości Afryki laureat 2007
Leszek Simiński Misyjna Znajomości Afryki finalista 2007
Wojciech Gierlikowski Wiedzy Ekologicznej finalista 2007
Bartłomiej Rycharski Wiedzy Ekonomicznej finalista 2007
Piotr Świgoń Informatyczna laureat 2006
Sławomir Grzechowiak Teologii Katolickiej finalista 2006
Katarzyna Sieradzka Teologii Katolickiej finalistka 2006
Monika Luboch Wiedzy Ekologicznej finalistka 2006
Wojciech Gierlikowski Wiedzy Ekologicznej finalista 2006
Magdalena Głowacka Artystyczna finalistka 2005
Natalia Daca Artystyczna finalistka 2005
Mikołaj Gąsiorek Artystyczna finalista 2005
Beata Oczkowska Biologiczna finalistka 2005
Mateusz Frankowski Chemiczna laureat 2005
Łukasz Nowak Filozoficzna finalista 2005
Piotr Świgoń Informatyczna laureat 2005
Piotr Świgoń Baltic Olimpiad in Informatics Srebrny medal 2005
Tomasz Dalasiński Literatury i Języka Polskiego laureat 2005
Magdalena Starszak Literatury i Języka Polskiego finalistka 2005
Szymon Prus Literatury i Języka Polskiego finalista 2005
Michał Hauziński Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2005
Adam Kurek Wiedzy Ekologicznej finalista 2005
Izabela Marszałowska Wiedzy Ekologicznej finalistka 2005
Aleksandra Głogowska Biologiczna finalistka 2004
Marcin Budny Chemiczna laureat 2004
Marcin Znamirowski Chemiczna laureat 2004
Mateusz Frankowski Chemiczna finalista 2004
Kamil Kaźmierski Filozoficzna finalista 2004
Krystian Chołaszczyński Losy Polaków na Wschodzie... finalista 2004
Agata Klonecka Artystyczna finalistka 2003
Damian Rusek Chemiczna laureat 2003
Marcin Budny Chemiczna laureat 2003
Marcin Znamirowski Chemiczna finalista 2003
Irmina Majchrzak Filozoficzna finalistka 2003
Bartosz Rólski Języka Rosyjskiego finalista 2003
Agata Klonecka Artystyczna finalistka 2002
Mariusz Andrzejewski Chemiczna finalista 2002
Damian Rusek Chemiczna finalista 2002
Bartosz Rólski Języka Rosyjskiego finalista 2002
Justyna Filipek Języka Rosyjskiego finalistka 2002
Anna Idczak Literatury i Języka Polskiego finalistka 2002
Katarzyna Szymczak Literatury i Języka Polskiego finalistka 2002
Agata Geppert Literatury i Języka Polskiego finalistka 2002
Justyna Miter Literatury i Języka Polskiego finalistka 2002
Alicja Przerazińska Literatury i Języka Polskiego finalistka 2002
Mikołaj Piniewski Matematyczna finalista 2002
Mariusz Andrzejewski Wiedzy Ekologicznej finalista 2002
Karol Cerajewski Wiedzy Ekologicznej finalista 2002
Katarzyna Lisiak Wiedzy Ekologicznej laureatka 2002
Karol Dulęba Historyczna laureat 2001
Bartosz Rólski Języka Rosyjskiego finalista 2001
Justyna Puchała Literatury i Języka Polskiego finalistka 2001
Aleksandra Ratajczak Literatury i Języka Polskiego laureatka 2001
Ewelina Godlewska Literatury i Języka Polskiego laureatka 2001
Radosław Tylutki Matematyczna finalista 2001
Agnieszka Kędzierska Teologii Katolickiej laureatka 2001
Kamila Malinowska Teologii Katolickiej finalista 2001
Bartosz Stępiński Geograficzna finalista 2000
Michał Kaźmierczak Geograficzna finalista 2000
Justyna Puchała Literatury i Języka Polskiego laureatka 2000
Sławomir Drelich Literatury i Języka Polskiego finalista 2000
Aleksandra Ratajczak Literatury i Języka Polskiego finalistka 2000
Marcin Pawłowski Chemiczna laureat 1999
Łukasz Grela Chemiczna finalista 1999
Wojciech Steinborn Filozoficzna finalista 1999
Andrzej Górski Języka Łacińskiego finalista 1999
Bartłomiej Wiczewski Języka Łacińskiego finalista 1999
Ireneusz Kopiszka Wiedzy Ekologicznej finalista 1999
Magdalena Nowak Biologiczna finalistka 1998
Marcin Hamerliński Chemiczna finalista 1998
Marcin Pawłowski Chemiczna finalista 1998
Agnieszka Lewandowska Literatury i Języka Polskiego finalistka 1998
Kornelia Steinke Literatury i Języka Polskiego finalistka 1998
Michał Kortas Chemiczna laureat 1997
Przemysław Kula Chemiczna finalista 1997
Dariusz Robak Chemiczna finalista 1997
Jakub Skrzypczak Chemiczna finalista 1997
Maciej Kruś Historyczna finalista 1997
Dorota Borczyńska Języka Łacińskiego finalistka 1997
Agnieszka Lewandowska Literatury i Języka Polskiego finalistka 1997
Małgorzata Roszak Wiedzy Ekologicznej finalistka 1997
Maciej Kruś Wiedzy o Polsce i Świecie... laureat 1997
Piotr Lewandowski Chemiczna finalista 1996
Michał Kortas Chemiczna laureat 1996
Przemysław Kula Chemiczna finalista 1996
Małgorzata Cudziło Języka Francuskiego finalistka 1996
Bartosz Kaliski Języka Łacińskiego finalista 1996
Beata Kozłowska Języka Łacińskiego finalistka 1996
Małgorzata Koch Literatury i Języka Polskiego laureatka 1996
Bartosz Kaliski Literatury i Języka Polskiego laureat 1996
Karolina Fiutak Wiedzy Ekologicznej finalistka 1996
Przemysław Zalewski Wiedzy Ekologicznej finalista 1996
Wojciech Augustyniak Chemiczna finalista 1995
Piotr Lewandowski Chemiczna finalista 1995
Małgorzata Koch Literatury i Języka Polskiego finalistka 1995
Wojciech Augustyniak Wiedzy Ekologicznej finalista 1995
Bartosz Brzezicha Wiedzy Ekologicznej finalista 1995
Agnieszka Popielewska Biologiczna finalistka 1994
Tomasz Cichocki Biologiczna finalista 1994
Wojciech Augustyniak Chemiczna laureat 1994
Artur Matuszewski Chemiczna finalista 1994
Michał Orzechowski Literatury i Języka Polskiego laureat 1994
Adam Żółtowski Wiedzy Ekologicznej finalista 1994
Piotr Rotkiewicz Chemiczna laureat 1993
Marcin Skrzypczak Chemiczna finalista 1993
Małgorzata Matuszak Chemiczna finalistka 1993
Michał Misterski Geograficzna finalista 1993
Adam Żółtowski Wiedzy Ekologicznej finalista 1993
Piotr Rotkiewicz Chemiczna laureat 1992
Maciej Wachowiak Chemiczna laureat 1992
Anna Zwierzchowska Literatury i Języka Polskiego laureatka 1992
Monika Mazurek Literatury i Języka Polskiego finalistka 1992
Tomasz Rynarzewski Wiedzy Ekologicznej finalista 1992
Tomasz Rynarzewski Biologiczna finalista 1991
Maciej Wachowiak Chemiczna finalista 1991
Piotr Rotkiewicz Chemiczna laureat 1991
Maciej Wysocki Geograficzna finalista 1991
Krzysztof Kuczkowski Geograficzna finalista 1991
Magdalena Dobrzyniak Literatury i Języka Polskiego finalistka 1991
Tomasz Rynarzewski Wiedzy Ekologicznej finalista 1991
Joanna Wiśniewska Biologiczna finalistka 1990
Tomasz Rynarzewski Biologiczna finalista 1990
Piotr Rotkiewicz Chemiczna finalista 1990
Jarosław Krzymiński Chemiczna finalista 1990
Tomasz Rynarzewski Wiedzy Ekologicznej finalista 1990
Przemysław Stężała Biologiczna finalista 1989
Piotr Kośmicki Biologiczna finalista 1988
Michał Świderski Biologiczna finalista 1988
Roman Kucharski Biologiczna finalista 1987
Artur Michalak Chemiczna laureat 1987
Michał Waśniewski Chemiczna finalista 1987
Mariusz Furmaniak Fizyczna finalista 1987
Piotr Sulecki Fizyczna finalista 1987
Anna Babik Biologiczna finalistka 1986
Anna Gizińska Biologiczna finalistka 1986
Artur Michalak Chemiczna finalista 1986
Krzysztof Kulpiński Fizyczna finalista 1986
Robert Wąsowicz Wiedzy o Polsce i Świecie... finalista 1986
Mariusz Szmyd Fizyczna finalista 1984
Jarosław Berent Fizyczna finalista 1984
Cezary Mikos Fizyczna finalista 1984
Renata Walewska Fizyczna finalistka 1984
Stanisław Roszak Historyczna finalista 1984
Beata Paternoga Języka Rosyjskiego finalistka 1984
Robert Drogowski Biologiczna finalista 1983
Iwona Łaniecka Języka Rosyjskiego finalistka 1983
Iwona Dąbrowska Biologiczna finalistka 1982
Magdalena Bukowska Biologiczna finalistka 1982
Leszek Sobański Geograficzna finalista 1982
Zbigniew Nurski Wiedzy o Polsce i Świecie... finalista 1982
Bogumił Goraj Wiedzy o Polsce i Świecie... finalista 1981
Sławomir Szeliga Biologiczna finalista 1980
Andrzej Ochociński Chemiczna finalista 1980
Marek Nikodem Fizyczna finalista 1980
Jan Szafraniak Geograficzna finalista 1980
Małgorzata Sławkowska Literatury i Języka Polskiego finalistka 1980
Marek Nikodem Matematyczna finalista 1980
Anna Komorowska Chemiczna finalistka 1979
Marek Nikodem Fizyczna finalista 1979
Małgorzata Żak Literatury i Języka Polskiego finalistka 1978
Eugeniusz Pułaczewski Astronomiczna finalista 1977
Krzysztof Bartkowiak Biologiczna finalista 1977
Adam Kaczmarek Chemiczna laureat 1977
Krzysztof Bartkowiak Chemiczna finalista 1977
Piotr Lisiak Chemiczna finalista 1977
Ewa Krauze Historyczna finalistka 1977
Grażyna Glubiak Biologiczna finalistka 1976
Zdzisław Bernacki Biologiczna finalista 1976
Grzegorz Wrzeszcz Chemiczna finalista 1976
Adam Kaczmarek Chemiczna finalista (wyróżnienie) 1976
Krzysztof Bartkowiak Chemiczna finalista (wyróżnienie) 1976
Romuald Wichliński Chemiczna finalista 1976
Michał Piasecki Fizyczna finalista 1976
Ewa Krauze Historyczna finalistka 1976
Piotr Czarnolewski Chemiczna finalista 1975
Grzegorz Wrzeszcz Chemiczna finalista 1975
Adam Kaczmarek Chemiczna finalista 1975
Wojciech Kędzierski Historyczna finalista 1975
Jarosław Kruszyński Matematyczna finalista 1975
Stanisław Gawroński Biologiczna finalista 1974
Lech Rychłowski Chemiczna finalista 1974
Henryk Stankiewicz Chemiczna finalista 1974
Marek Andryszak Chemiczna finalista 1974
Jarosław Kruszyński Chemiczna finalista 1974
Jacek Kobus Fizyczna finalista 1974
Wojciech Błaszak Astronomiczna finalista 1973
Maciej Mikołajewski Astronomiczna laureat 1973
Jacek Kalka Chemiczna finalista 1973
Roman Barlik Chemiczna finalista 1973
Krzysztof Letmański Chemiczna finalista 1973
Henryk Stankiewicz Chemiczna finalista 1973
Marek Piepiorka Chemiczna finalista 1973
Lech Rychłowski Chemiczna finalista (wyróżnienie) 1973
Marek Andryszak Chemiczna finalista 1973
Wojciech Błaszak Astronomiczna finalista 1972
Krzysztof Nowaczyk Chemiczna laureat 1972
Andrzej Rogoziński Chemiczna laureat 1972
Jacek Szydłowski Chemiczna finalista 1972
Jacek Kalka Chemiczna finalista 1972
Andrzej Krupienicz Literatury i Języka Polskiego finalista 1972
Jarosław Bartkowiak Chemiczna finalista 1971
Krzysztof Nowaczyk Chemiczna finalista 1971
Tomasz Gólczewski Matematyczna laureat 1971
Tomasz Gólczewski Matematyczna laureat olimpiady międzynarodowej 1971
Mariusz Jaskólski Chemiczna laureat 1970
Tomasz Gólczewski Chemiczna finalista 1970
Tomasz Jaskólski Fizyczna finalista 1970
Tomasz Gólczewski Matematyczna finalista 1970
Mariusz Jaskólski Chemiczna finalista 1969
Marian Oziewicz Matematyczna laureat 1961
Marian Oziewicz Matematyczna laureat olimpiady międzynarodowej 1961
Mikołaj Jagiełka Matematyczna laureat 1961
Mikołaj Jagiełka Matematyczna laureat olimpiady międzynarodowej 1961
Mikołaj Jagiełka Matematyczna finalista 1960
Zbigniew Oziewicz Fizyczna finalista 1959
Zbigniew Oziewicz Matematyczna finalista 1959
Andrzej Wachowski Matematyczna laureat 1956
Bronisław Bremer Matematyczna finalista 1955