Z Życia Szkoły

Pomagali przy Arlekinadzie

W dniach 18-19 marca w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu miał miejsce XIV Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych Arlekinada, którego współorganizatorem – obok Kujawskiego Centrum Kultury – było nasze liceum. W jury młodych zasiadły uczennice klasy III a – Karolina Fabianowska i Anna Piniewska. Jakub Szyperski z towarzyszeniem Anny Grzybowskiej zaśpiewał piosenkę z repertuaru grupy Lombard na otwarcie imprezy. Taneczne tło jego występu stanowiły Zuzanna Szeliga, Martyna Pogorzelska, Agata Kaczmarek i Sara Fidler. Julka Korsakowska i Lena Pilarowska prowadziły konferansjerkę w drugim dniu teatralnego święta. Członkowie Inowrocławskiego Teatru Otwartego byli niezwykle pomocnymi wolontariuszami. Wszystkim zaangażowanym uczniom naszej szkoły dziękuje pomysłodawczyni Arlekinady – Elżbieta Piniewska.