OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Ważna wygrana kadetów SKS Kasprowicz

Mecz od początku przebiegał pod dyktando zawodników Kaspra, którzy zaczęli 13-0. Niezła obrona, szybki atak i skuteczność zza linii 6,75, dało naszej drużynie przewagę, którą powiększała do końca meczu.

Teraz czas na dokończenie rozgrywek kadetów i juniorów i przygotowanie do najważniejszej części sezonu. W dniach 1-3 kwietnia będziemy organizatorami turnieju strefowego MP U-16, a później będziemy czynić starania o organizację kolejnych turniejów. Wiąże się to ze sporymi nakładami finansowymi, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć naszą młodą drużynę. Jednocześnie kierujemy serdeczne podziękowania do wszystkich, którzy do tej pory pomagają naszym drużynom: MPK Inowrocław, Market BHP, Rolmet, Remsod, hurtownia Familia, Antbud i inni, którzy pragną pozostać anonimowi.

W rozgrywkach centralnych będziemy rywalizować z najlepszymi drużynami z całego kraju i nie jesteśmy w tej rywalizacji bez szans.

Kasprowicz – Astoria I 78-45 (28-8,13-14,17-7,20-16)

Punkty dla Kaspra:

Jankowski – 20 (4×3), Freund – 18 (4×3), Nalewaj – 9, Konieczka – 9 (2×3), Stańczuk – 6, Nijak – 6 (1×3), Szymański D. – 5 (1×3), Królikowski – 3 (1×3), Piotrowski – 2, Płachecki, Walczak, Szymański W. po 0.

Poza tym drużynę uzupełniają Jędrzej Szerszunowicz, Filip Jargieło, Kamil Wojciechowski, Jeremiasz Gierszewski, Mikołaj Welzandt, Mikołaj Krokowski.

Trenerzy: Dariusz Sikora i Maciej Walczak.