Z Życia Szkoły

Dzielna postawa naszych siatkarek

30 października nasze zawodniczki uczestniczyły w turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP w Mogilnie. Spotkały się z najsilniejszymi drużynami z naszego regionu. W pierwszym meczu zagrały z reprezentacją ZSP Bielice, pierwszy set przegrywając na przewagi, w drugim wygrywając trzema punktami, a trzeci ponownie przegrywając na przewagi. W kolejnym meczu dziewczęta zagrały z ZSP Mogilno i ponownie w pierwszym secie przegrały na przewagi po bardzo wyrównanej walce. W drugim secie dały o sobie już znać trudy turnieju, co sprawiło, że nasze siatkarki przegrały go do 16.

ZSP Bielice – I LO Kasprowicz 2:1 (27:25; 22:25; 16:14)

ZSP Mogilno – I LO Kasprowicz 2:0 (26:24; 25:16)

Możemy być bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodniczek, ponieważ toczyły równorzędną walkę z faworyzowanymi przeciwniczkami.