AktualnościZ Życia Szkoły

Kolejna runda Ligi Pałuckiej siatkarek

W Witowie za Płowcami nasze siatkarki rozegrały trzy mecze w ramach Ligi Pałuckiej. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną Konopnickiej I i ulegliśmy po bardzo wyrównanej walce w tie breaku trzema punktami. Następnie graliśmy przeciwko Konopnickiej II, którą pokonaliśmy w dwóch setach, w trzecim meczu walczyliśmy z gospodyniami turnieju z Polonii Bytoń i po bardzo ciężkim spotkaniu wygraliśmy 2:0, a o poziomie gry może świadczyć wynik pierwszego seta 33:31.

Kasprowicz – Konopnicka I 1:2 (19:25; 25:17; 12:15)

Kasprowicz – Konopnicka II 2:0 (25:22; 25:16)

Kasprowicz – Polonia Bytoń 2:0 (33:31; 25:21)

Kasprowiczanki pokazały przez bardzo dobrą grę w turnieju swoją siłę mentalną i należy je docenić za zaangażowanie oraz wolę walki.

Skład reprezentacji: kpt. Martyna Sobiechowska, Julia Misterska, Małgorzata Jakób, Natalia Szcząchor, Agata Zinkiewicz, Wiktoria Gucz, Weronika Nowak, Michalina Pawłowska, trener prof. Tomasz Idzik.