AktualnościZ Życia Szkoły

Inauguracja sezonu siatkarskiego w Bielicach

26 września w Bielicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wicemarszałka Województwa Dariusza Kurzawy. Nasza reprezentacja rywalizowała z zespołem z Janowca Wielkopolskiego oraz z gospodyniami turnieju.
W pierwszym meczu drużyna Kasprowicza zmierzyła się z ZS Bielice. Po bardzo wyrównanej walce nasze dziewczęta uległy gospodyniom w tie-breaku 1:2 (19:25; 25:20; 8:15), w spotkaniu z drużyną ZS Janowiec Wlkp. wygrały 2:0 (25:19; 25:13).
W turnieju kasprowiczanki zajęły drugie miejsce. Możemy być bardzo zadowoleni z postawy naszych siatkarek. Wykazały się dobrymi umiejętnościami na boisku, a niedociągnięcia, które się pojawiły, są do wyeliminowania.
Organizatorzy wybrali najlepszą zawodniczkę w naszym zespole i była nią Martyna Sobiechowska.
Jeżeli ktoś chce zobaczyć nasze zawodniczki w akcji – zapraszamy 12 października w sobotę od godziny 9.00 na halę „ Kujawianki”, gdzie odbędzie się inauguracja Ligi Pałuckiej.
Skład reprezentacji: kpt. Martyna Sobiechowska, Oliwia Śnieg, Julia Misterska, Agata Zinkiewicz, Wiktoria Gucz, Weronika Nowak, Małgorzata Trawińska, Natalia Staśkowiak, Zuzanna Marchlewicz, Michalina Pawłowska, trener Tomasz Idzik.