AktualnościZ Życia Szkoły

Stypendia Marszałka dla najlepszych humanistów

18 czerwca w Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki wręczył wyróżnienia 49 najlepszym stypendystom programu edukacyjnego w ramach marszałkowskiego projektu „Humaniści na start!”. W uroczystości udział wzięła również wicekurator oświaty Maria Mazurkiewicz.
Wśród uczniów z najlepszymi wynikami (36 uczniów liceów i 13 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów) znalazło się aż czterech uczniów naszej szkoły. Bartosz Lusiak (kl. III e) zajął pierwsze miejsce w grupie licealnej i został wyróżniony okolicznościową statuetką. Dalsze miejsca zajęli Paweł Daroszewski (kl. III e), Łukasz Lewandowski (kl. I b) i Jakub Łaszkiewicz (kl. II c).
Suma punktów naszych zdolnych stypendystów sprawiła, że także nasza szkoła została wyróżniona stosownym Certyfikatem Marszałka.