AktualnościOsiągnięciaZ Życia Szkoły

Udana inauguracja X edycji Ligi Pałuckiej

W sobotę 4 listopada w hali Kujawianka w Inowrocławiu odbył się turniej otwarcia Ligi Pałuckiej. Grało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Gra odbywała się trudnym systemem do dwóch wygranych setów, a sety grano do 15 punktów. Nasza drużyna siatkarek wygrała 2:1 z MUKS Barcin, 2:1 z Orłami Temidy Janowiec Wlkp. i przegrała z LUKS Konopnicka 0:2 po bardzo wyrównany meczu. Dziewczyny zajęły II miejsce w grupie i grały mecz finałowy o III miejsce z bardzo doświadczonym zespołem KTS Polonia Bytoń: po wygranym pierwszym secie przegrały kolejne dwa i zajęły IV miejsce w turnieju. Jak mówi trener prof. Tomasz Idzik, możemy być bardzo zadowoleni z gry naszej reprezentacji. Zawodniczki Kaspra zagrały z pełnym zaangażowaniem i zostawiły serce na boisku podczas wszystkich spotkań.