AktualnościZ Życia Szkoły

Nasza nauczycielka liderem edukacji

Miło nam poinformować o prestiżowym wyróżnieniu, jakie otrzymała nauczycielka biologii w naszym Liceum, prof. Anna Pędzich-Kuszel. Jeszcze przed wakacjami uzyskała ona nominację do konkursu “Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji” 2017 organizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i po jego rozstrzygnięciu znalazła się wśród 18 pracowników placówek oświatowych naszego województwa, którzy zdobyli wyróżnienie i otrzymali nagrodę. Laury zostały wręczone przez wicemarszałka województwa Zbigniewa Ostrowskiego oraz przewodniczącą Komisji Edukacji i Nauki Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbietę Piniewską podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 października w Muzeum Etnograficznym w Toruniu. Pragniemy podkreślić, że dużą przyjemnością jest dla naszej społeczności nagradzanie naszych uczniów, jednak równie dumni jesteśmy wtedy, gdy wyróżnienia otrzymują nasi profesorowie. Serdecznie gratulujemy!