AktualnościZ Życia Szkoły

Komunikat Dyrektora dla społeczności szkolnej

W związku z trwającymi pracami remontowymi, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów i pozostałych użytkowników obiektów szkolnych, informuję o zamknięciu w dn. od 02.10.2017 (poniedziałek) do 13.10 (piątek) dolnej kondygnacji łącznika wraz z szatniami, wejściem głównym do szkoły i przejściem do dużej sali gimnastycznej. Wymieniona część szkoły wyłączona będzie z użytkowania.

W związku z powyższym:

  1. Proszę młodzież o usunięcie z boksów klasowych w szatni wszystkich rzeczy osobistych, odzieży, obuwia sportowego itp. do dn. 30.09.2017 (piątek)
  2. Wejściem głównym do szkoły będzie w tym okresie wejście ewakuacyjne od strony placu apelowego i boiska. Rodziców przywożących młodzież do szkoły samochodem proszę o podjazd od ul. NMP oraz ul. Szkolnej.
  3. Otwarte dla uczniów będzie również wejście od strony CKU i ul. Średniej – należy przejść od nieczynnego wejścia głównego wzdłuż budynku szkoły i biblioteki szkolnej do wjazdu na dziedziniec zewnętrzny.
  4. Czynne będą sale na piętrze łącznika, tj. s. 31, 32 i 33. Przejście do tych sal będzie odbywać się przez kantorki pracowni fizycznej (drzwi oznaczone nr 27).
  5. Wejście do dużej sali gimnastycznej odbywać się będzie przez drzwi ewakuacyjne od strony boiska.
  6. Główna dydaktyczna część budynku funkcjonuje bez zmian, zasadnicze prace remontowe w salach lekcyjnych oraz małej sali gimnastycznej zostały zakończone do dn. 22.09., duża sala gimnastyczna będzie od poniedziałku – 25.09.2017 r. na kilka dni wyłączona z użytkowania.