OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Finał Gimnazjady Matematycznej

Nagrody w konkursie ufundowali: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego pan Piotr Całbecki, Wójt Gminy Inowrocław pan Tadeusz Kacprzak, Starosta Inowrocławski pan Tadeusz Majewski, Prezydent Torunia pan Michał Zaleski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Janikowie pan Grzegorz Czerwiński, Wójt Gminy Dąbrowa Biskupia pan Roman Wieczorek, Prezes Firmy „Od A do Z” pan Janusz Grzegorski, Rada Rodziców I LO w Inowrocławiu.

Po podsumowaniu punktów z obu części konkursu wyłoniono laureatów i finalistów.

Laureatami I miejsca zostali: Uczniowie Bożeny Staszkiewicz: Wojciech Drozd i Jakub Jabłoński z Gimnazjum Akademickiego w Toruniu oraz uczeń Anny Kulpy Grzegorz Kornatowski z Gimnazjum Dwujęzycznego w Inowrocławiu

Laureatami II miejsca zostali: Uczeń Anny Toruńskiej Paweł Knut z Gimnazjum nr 11 w Toruniu oraz uczniowie Bożeny Staszkiewicz: Szymon Wiśniewski i Jakub Korzeniewski z Gimnazjum Akademickiego

Laureatami III miejsca zostali: Uczennica Aleksandry Grzegorskiej Edyta Rozczypała z Gimnazjum Dwujęzycznego w Inowrocławiu, uczniowie Anny Toruńskiej: Jakub Zarzycki i Zuzanna Kaczorek z Gimnazjum nr 11 w Toruniu oraz uczeń Marzeny Lewandowskiej Dawid Stasiak z Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu.

Finalistami zostali: Julia Zakrzewska i Jan Suliński (opiekun Anna Kulpa) i Julia Jaremek (opiekun Aleksandra Grzegorska) z Gimnazjum Dwujęzycznego w Inowrocławiu, Marek Siwka i Natalia Bielacka (op. Jarosław Malicki) z Publicznego Gimnazjum w Białych Błotach, Mateusz Łopaciński(op. Anna Marceniuk-Stoffels) z Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu, Oliwier Brudz (op. Marzena Lewandowska) z Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu oraz Natalia Bielacka (op. Bożena Staszkiewicz) z Gimnazjum Akademickiego w Toruniu.

Uroczystość uświetniły swoimi popisami wokalno-tanecznymi uczennice: Zuzanna Szeliga, Martyna Pogorzelska, Agata Kaczmarek oraz Natalia Lewandowska z I LO oraz Wiktoria Lourenco, Nicola Bubacz, Iza i Aneta Kalita, Klaudia Szustka, Aleksandra Pietrzak, Marta Kiełb, Gabriela Jakubowska i Vanessa Ostrowska z klasy II Gimnazjum Dwujęzycznego.

Organizatorkami konkursu były nasze nauczycielki matematyki: prof. Aleksandra Grzegorska, prof. Wioletta Graczyk, prof. Justyna Rogalska i prof. Anna Kulpa.