Z Życia Szkoły

Nasi na Targach edukacyjnych

23 marca w inowrocławskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbyła się piąta edycja Targów Edukacyjnych. Impreza zorganizowana przez Urząd Miasta ma za zadanie ułatwić gimnazjalistom właściwy wybór dalszej nauki. Wśród prezentujących się tam szkół ponadgimnazjalnych nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli naszego Liceum. Gimnazjalistom ofertę edukacyjną Kaspra prezentowali Oliwia Ksobiak, Szymon Ludwig, Zuzanna Szczepaniak i Jowita Wengierska (wszyscy z kl. II e), wspomagani przez naszą szkolną maskotę Kasperek – w tej roli Szymon Szczupak (również z kl. II e).
Prawdziwym hitem naszej prezentacji był występ kasprowiczowskich cheerleaderek (Aleksandra Pietrzak – II g, Patrycja Januszek – I d, Agata Szewczykowska – II a, Agata Kaczmarek, Lena Pilarowska, Martyna Pogorzalska i Zuzanna Szeliga – III a, Natalia Lewandowska – III c, Karolina Kańciak – III d oraz Hanna Jakubiak i Katarzyna Łączkowska – III e). Po swoim żywiołowym występie i chwili dla fotoreporterów dziewczyny również ruszyły w tłum, roznosząc ulotki prezentujące ofertę szkoły oraz odpowiadając na liczne pytania zainteresowanych nią gimnazjalistów.