OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Sukcesy pływaków

Troje uczniów naszej szkoły wystąpiło z powodzeniem w finałach wojewódzkich Kujawsko-Pomorskiej Licealiady i Gimnazjady w pływaniu. W finałowych zmaganiach licealistów, które odbyły się 16 listopada w Bydgoszczy, brązowy medal na dystansie 50 m, płynąc stylem klasycznym, wywalczył Radosław Bąk, uczeń klasy II C. Uczennica tej samej klasy Weronika Iglewska odnotowała bardzo dobry start na dystansie 50 m stylem dowolnym, zajmując ostatecznie wysokie VI miejsce. 21 listopada również w Bydgoszczy odbył się finał Gimnazjady, podczas którego Laura Zielińska, uczennica klasy III Gimnazjum Dwujęzycznego, zdobyła brązowy medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym. Dzięki tak dobremu wynikowi Laury Gimnazjum Dwujęzyczne przy I LO w Inowrocławiu zostało ostatecznie sklasyfikowane na VII miejscu w województwie.