Z Życia Szkoły

Dzień Dziecka pod koszem

Wieloletnią już tradycją w Kasprze są mecze koszykarskie pomiędzy nauczycielami a uczniami organizowane z okazji Dnia Dziecka. Od kilku lat mecze te wygrywała drużyna nauczycieli, jednak w dzisiejszym spotkaniu kwestia zwycięstwa nie była pewna aż do ostatniej minuty. W pierwszej i drugiej kwarcie nauczyciele dość szybko odskoczyli punktowo reprezentacji uczniowskiej, lecz od trzeciej kwarty dały o sobie znać kłopoty kondycyjne kadry pedagogicznej i uczniowie doprowadzili do remisu, a momentami nawet obejmowali prowadzenie. Dopiero pod koniec czwartej kwarty nauczyciele znów objęli kilkupunktowe prowadzenie, które utrzymali już do końca meczu. Ostatecznie reprezentacja nauczycieli pokonała reprezentację uczniowską 73:68.

Skład drużyny profesorskiej: Maria Owczarz-Komar, Kornelia Rychwicka, Waldemar Buszkiewicz, Marcin Dziubich, Kamil Grabowski, Jerzy Kwiatkowski, Norbert Kwiatkowski, Dariusz Sikora, Piotr Wiśniewski.