Z Życia Szkoły

Pływacy z gimnazjum mistrzami Inowrocławia

21 października na krytej pływalni „Delfin” odbyły się Mistrzostwa Inowrocławia w Pływaniu dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50 m w stylu klasycznym, grzbietowym oraz dowolnym. Pływacy poza walką o własną wygraną walczyli też o punkty do klasyfikacji generalnej szkół. Tytuł Mistrza Inowrocławia zdobyła reprezentacja Gimnazjum Dwujęzycznego. Rok temu gimnazjaliści z Kaspra uplasowali się na trzeciej pozycji. Miejsca na podium zdobyli: Laura Zielińska – I miejsce 50 m stylem grzbietowym, II miejsce 50m stylem dowolnym, Jakub Wudniak – II miejsce 50 m stylem dowolnym, Natalia Habicht – II miejsce 50 m stylem grzbietowym, Weronika Wojdacz – III miejsce 50 m stylem grzbietowym. Szkołę reprezentowali również: Julia Mrówczyńska, Wojciech Mila, Krzysztof Brejecki. Na I miejsce w klasyfikacji generalnej ciężko zapracowała cała pływacka reprezentacja, za co należą się ogromne gratulacje.