OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Sukcesy lekkoatletów

Bezkonkurencyjni byli, zdobywając I miejsca : sztafeta 4×100 m dziewcząt w składzie: Józefina Bętkowska, Agata Kaczmarek, Agata Grabowska i Karolina Kanciak; Józefina Bętkowska z kl. I E – pchnięcie kulą; Agata Grabowska z kl. I A – bieg na dystansie 200 m; Kaja Żurawska z kl. I B – skok w dal, Artur Wojciechowski z kl. I E – rzut dyskiem; Maciej Kolanowski z kl.II C – bieg na dystansie 1500 m. II miejsca w swoich dyscyplinach zajęli: – Zuzanna Nosek z kl. II B – bieg ma dystansie 800 m; Agata Kaczmarek z kl. I A – bieg na dystansie 200 m; Patryk Borkowski z kl. I B – bieg na dystansie 1500 m. III miejsce zajął Hubert Wijaszka z kl. II B – w pchnięciu kulą.

Pozostali reprezentanci naszej szkoły : Zuzanna Witkowska I D – 800 m, Oliwia Wasilkowska I E – 800 m, Karolina Dobrowolska IA – skok w dal, Magdalena Zaparucha II C – 400 m, Jakub Ratajczak I E – 100 m, Łukasz Olejnik ID – 100 m, Dawid Stopiński IE – 100 m, Szymon Przygodzki IIC – 400 m, Marcin Niedźwiecki IE – 400 m, Radosław Wicher IE – 800 m, Kacper Świtaj IIE – skok w dal, Oskar Nawrocki IC – skok w dal, Samuel Kłosowski I B – skok w dal.

Ze względu na warunki pogodowe konkurencja skoku wzwyż została przełożona na 26 maja, gdzie reprezentować nas będzie Łukasz Mirzejewski z klasy ID.