Z Życia Szkoły

Wielkanocna tradycja koszykarska

W wielkanocny poniedziałek do hali Kaspra stawiła się silna i liczna grupa absolwentów, którą organizatorzy podzielili na młodszych i starszych. Obie drużyny rywalizowały z aktualną reprezentacją uczniów kierowaną przez Dariusza Sikorę. Poza nimi w hali pojawiła się liczna grupa wychowanków, byłych uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły i klubu, którzy przez ponad 2 godziny stworzyli wspaniałą atmosferę sportowego święta w Kasprowiczu.

Wyniki:

Uczniowie – Absolwenci starsi 24-46

Uczniowie – Absolwenci młodsi 24-25

Absolwenci starsi – młodsi 43-30

Absolwenci:

Michał Rudnicki, Kamil Grabowski, Sebastian Walczak, Michał Szydłowski, Daniel Korólczyk, Amadeusz Włodarski, Rafał Borowicz, Aleksander Filipiak, Hubert Procek, Mikołaj Drożdż, Arek Wesołowski, Konrad Sobczak, Aleksander Łyczkowski, Bartek Ławiński, Przemek Rzadkowalski.

Uczniowie:

Maciej Rzadkowalski, Marcin Kowalkowski, Filip Dybicz, Szymon Przygodzki, Norbert Jaśtak, Dawid Klimczak, Marcin Klempka, Kacper Świdziński, Filip Krokos.

Dariusz Sikora – Odkąd pamiętam w naszej szkole organizowane są świąteczne mecze. Pamiętam, kiedy sam w nich grałem i zawsze wtedy czułem niesamowitą satysfakcję, że jestem częścią bardzo ważnego wydarzenia. Dzisiaj na co dzień zajmuję się szkoleniem młodzieży i organizacją sportowych wydarzeń i mam nadzieję, że uczestniczący w nich moi wychowankowie i uczniowie mają podobne odczucia i zawsze będą pamiętali o swoich sportowych korzeniach.