Z Życia Szkoły

Matematyczny sukces naszych uczniów

Duży sukces odnieśli reprezentanci naszej szkoły podczas XIV Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Mariana Rejewskiego organizowanych przez I LO w Bydgoszczy. W kategorii klas drugich licealnych I miejsce zajął Michał Pawłowski, II miejsce Krzysztof Kortas, a III miejsce Filip Zwoliński – wszyscy z klasy II b. Michał Pawłowski zdobył także nagrodę specjalną – za szczególnie twórczą redakcję rozwiązania jednego z zadań. W zawodach na poziomie klas pierwszych licealnych udział wzięli nasi gimnazjaliści. Z sukcesem, bowiem Igor Chełstowski z klasy III gim. i Dawid Przybyliński z klasy II gim. zdobyli ex aequo III miejsce. Podkreślić tutaj należy, że Dawid był najmłodszym uczestnikiem tych zawodów. Wszystkim naszym laureatom oraz ich opiekunkom, mgr Wioletcie Graczyk i mgr Katarzynie Kwak, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.