OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Świetna passa młodych biologów trwa

Do finału centralnego XLIII Olimpiady Biologicznej zakwalifikowało się dwóch naszych uczniów: Bartosz Pogorzały (I miejsce w okręgu) i Bartosz Małachowski (IV miejsce) z klasy IIIc biologiczno-chemicznej. Tytuł laureata okręgowego zdobyła również uczennica kl. IIc biol.-chem. Paula Walczak. Opiekunem dydaktycznym całej trójki jest mgr Anna Pędzich-Kuszel. 25 stycznia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w etapie okręgowym na 44 przedstawicieli województwa kujawsko-pomorskiego naszą szkołę reprezentowało aż 9 uczniów. Do finału przeszła tylko czwórka młodych biologów z naszego regionu – obecność wśród nich dwóch kasprowiczan to ogromny sukces. 26 kwietnia będą oni walczyć w Warszawie o tytuł laureata. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zmaganiach finałowych.