Z Życia Szkoły

Uczniowie i absolwenci pod koszem

Tak wśród dziewcząt jak i chłopców górą byli absolwenci. Dziewczyny stawiły się w bardzo silnym składzie na czele z medalistkami kujawsko-pomorskiej Licealiady: Olga Bohuszewicz, Sandra Kominek, Monika Tuszyńska, Oliwia Musioł, Natalia Skrobacka, Marta Urbanek, Anna Bacza, Emilia Sobieralska, Martyna Soroka i gościnnie Salma Alawiye. Chłopcy zagrali w składzie: Michał Szydłowski, Sebastian Walczak, Mateusz Kubczak, Bartosz Ławiński, Miłosz Sroczyński, Aleksander Filipiak, Przemek Rzadkowalski, Konrad Sobczak, Arek Wesołowski.
W obu meczach uczniowie mimo starań musieli uznać wyższość swoich starszych kolegów i koleżanek, ale nie to było najważniejsze w tym dniu. W murach Kasprowicza pojawiła się spora grupa wychowanków i obecnych uczniów, ponieważ ten dzień od dawna stał się okazją do spotkań i wspomnień dla kilku pokoleń. Nierzadko bowiem ma miejsce sytuacja, że zawodnik na parkiecie może liczyć na doping swoich rodziców i dziadków – absolwentów Kasprowicza.
Warto wspomnieć, że zarówno reprezentację dziewcząt jak i chłopców po raz pierwszy prowadzili Kamil Grabowski i Piotr Wiśniewski – nauczyciele wychowania fizycznego i również absolwenci Kaspra, którzy wspólnie z Dariuszem Sikorą pracują na kolejne sukcesy kasprowiczowskiej koszykówki.

Wyniki spotkań:

Uczennice – absolwentki 34-56

Uczniowie – absolwenci 59-98