OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Inauguracja VI edycji Ligi Pałuckiej

I LO Inowrocław – Sokół Pakość 2:1

I LO Inowrocław – MUKS Barcin I 2:1

I LO Inowrocław – MUKS Barcin II 2:0

I LO Inowrocław – UKS Gniewkowo 2:0

I LO Inowrocław – MKS Trzemeszno 2:0

Końcowe wyniki:

I miejsce – I LO Inowrocław 13 pkt.

II miejsce – MUKS Barcin I 12 pkt.

III miejsce – Sokół Pakość 11 pkt.

IV miejsce – UKS Gniewkowo 6 pkt.

V miejsce MKS Trzemeszno 3 pkt.

VI miejsce MUKS Barcin II 0 pkt.

Drużynę Kasprowicza reprezentowały: kpt. Zuzanna Bernaciak, Izabela Bielewicz, Anna Leszczyńska, Anna Wachowiak, Łucja Zielińska, Joanna Rolińska, Marta Skonieczka, Paulina Aleksander, Zuzanna Matyszewska, Dominika Matyszewska, Paula Kozioł, Józefina Bętkowska, trener mgr Tomasz Idzik.

Najlepszą zawodniczką turnieju wśród rozgrywających została nasza zawodniczka Anna Leszczyńska.

Grając tyle meczów trener Idzik mógł sprawdzić wszystkie zawodniczki, które w tym dniu miał do dyspozycji. Jest bardzo zadowolony z postawy naszej drużyny: dziewczęta grają z pełnym zaangażowaniem i tworzą superdrużynę w bardzo dobrej atmosferze.