Z Życia Szkoły

Kolejny etap Ligi Pałuckiej

Odbył się kolejny turniej dziewcząt w ramach siatkarskiej Ligi Pałuckiej. Nasze zawodniczki zmierzyły się z dwoma zespołami ZSP Bielice.

Kasprowicz – Bielice II 2 : 0 (25:13;25:9)

Kasprowicz – Bielice I 0 : 2 (26:28;22:25)

Spotkanie z I zespołem Bielic było bardzo wyrównane – siatkarki z „Kaspra” prowadziły przez większą część pierwszego seta, lecz pod koniec popełniły kilka błędów i przegrały na przewagi. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Białkowska, Izabela Bielewicz, Zuzanna Bernaciak, Marta Wesołowska, Łucja Zielińska, Aleksandra Czerwińska, Joanna Rolińska, Marta Skonieczka, Paulina Aleksander. 29 listopada w hali III LO dziewczęta zagrają pierwszy turniej o mistrzostwo powiatu inowrocławskiego. Ich przeciwnikami będą zespoły II LO, III LO, Chemika i Kościelca.