WolontariatZ Życia Szkoły

Weronika z Tuczna odwiedziła naszą szkołę

25 października klasę I gimnazjalną odwiedził gość specjalny – Weronika Kołodziejska z Tuczna. To właśnie na rzecz jej rehabilitacji zbierane były pieniądze podczas zainicjowanej przez gimnazjalistów akcji charytatywnej w poprzednim tygodniu. Weronika przyjechała do „Kaspra”, aby osobiście podziękować głównym organizatorom tej akcji, a podczas spotkania udało jej się podbić serca wszystkich zebranych. Pomimo ciężkiej choroby ma tyle pogody ducha i wigoru, że mogłaby nimi obdarzyć niejednego zdrowego! Na koniec swojego pobytu w naszej szkole Weronika odwiedziła jeszcze szkolną bibliotekę, gdyż – jak sama stwierdziła – od zabawek zdecydowanie woli książki. Życzymy Weronice owocnej rehabilitacji i tego uroczego uśmiechu na buzi przez cały czas.