OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Podsumowanie konkursu biologicznego

Nauczyciele wszystkich finalistów: Dorota Gawron, Anna Kruk, Janina Greń, Renata Pius, Katarzyna Czerwińska, Rafał Pierzchalski, Ewa Rochowiak, Wioletta Grudzińska, Ewa Korpusińska-Prusak, Jolanta Bogusz, Jadwiga Brejecka i Lidia Pomianowska otrzymali upominki i dyplomy za długoletnią współpracę.

Po wręczeniu nagród zostało zaprezentowane podsumowanie 10 lat Konkursu przygotowane przez Annę Pędzich-Kuszel. Okazało się, że większość laureatów i finalistów kontynuowała lub wciąż kontynuuje naukę w I LO, reprezentowała i reprezentuje naszą szkołę na olimpiadach ogólnopolskich, a później nierzadko studiuje medycynę i kierunki przyrodnicze. Specjalny dyplom uznania odebrała pani Renata Pius z Gimnazjum nr 3. Uczniowie tej szkoły w ciągu 10 lat zdobyli najwięcej tytułów laureata i finalisty Konkursu.

Pomysłodawczyni i organizatorka Konkursu Anna Pędzich-Kuszel oraz współpracująca z nią Joanna Konopka-Rydz pragną podziękować sponsorom imprezy: Urzędowi Marszałkowskiemu w Toruniu, Starostwu Powiatowemu w Inowrocławiu, Drukarni „Pozkal”, Piekarni i Ciastkarni Tomasza Kuczyńskiego w Gniewkowie oraz Radzie Rodziców przy I LO. Uroczystość uświetniły występy wokalne i taneczne młodzieży z I LO.