AktualnościZ Życia Szkoły

Cheerleaderki zbierają na nowe stroje

10 grudnia w naszej szkole miała miejsce akcja, której celem była zbiórka pieniędzy na potrzeby reaktywowanej szkolnej drużyny cheerleaderek. Uczennice już od kilku miesięcy trenują, przygotowując układy choreograficzne na swój pierwszy publiczny występ. Niestety, potrzebne im były nowe stroje.
W ramach akcji dziewczyny przygotowały pyszne ciasta na kiermasz, a także loterię z nagrodami oraz konkursy rzutów do kosza za 3 punkty i rzutów wolnych. Do wygrania było wiele ciekawych książek i słodyczy ufundowanych przez firmy Eurodruk i Barbara LUIJCKX, a także dwie oryginalne bluzy SKS Kasprowicz. Warto dodać, że już wcześniej nasze tancerki wsparła Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a zarazem nasza polonistka prof. Elżbieta Piniewska.
Podczas akcji zebrano kwotę 1346 złotych. Nowe kostiumy pozwolą dziewczynom godnie i pięknie reprezentować naszą szkołę.