AktualnościZ Życia Szkoły

Liga Powiatu Inowrocławskiego w piłce siatkowej dziewcząt

25 listopada w hali sportowej III LO „ Kujawianka” odbył się pierwszy turniej w ramach mistrzostw powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Rozegraliśmy dwa spotkania z reprezentacją Konopnickiej i z Gastronomikiem.
W pierwszym meczu ulegliśmy drużynie z Konopy 0:2 i był to najsłabszy występ naszej reprezentacji w tym roku. Zabrakło nam woli walki i zaangażowania, które zawsze towarzyszyło naszej drużynie. Przegraliśmy z lepiej dysponowanym zespołem, przed nami jeszcze rewanż, który rozegramy w styczniu w naszej sali.
W drugim spotkaniu pokonaliśmy zespół Gastronomika 2:0.
Naszą szkołę reprezentowały: kpt. Martyna Sobiechowska, Oliwia Śnieg, Julia Misterska, Natalia Szcząchor, Agata Zinkiewicz, Wiktoria Gucz, Weronika Nowak, Alicja Żołnierkiewicz, Małgorzata Trawińska, Zuzanna Marchlewicz, Michalina Pawłowska, trener prof. Tomasz Idzik.