AktualnościZ Życia Szkoły

XXXII Turniej Tenisa Stołowego

W niedzielę 6 października w małej sali gimnastycznej naszego liceum odbył się XXXII Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów i wychowanków I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Wychowanków Pana Henryka Okońskiego. Imprezę tę od lat prowadzi i koordynuje Profesor Stefan Lewandowski.
W tym roku naszych uczniów reprezentowali: Jakub Bronka, Oskar Serkowski – I i, Karol Staszak – I e, wychowanków liceum reprezentowali: Jerzy Ratajczak – matura 1962, ks. Ireneusz Oilwkowski – 1969, Jerzy Panfil – 1974, Eugeniusz Pułaczewski – 1977 i Tomasz Idzik – 1985.
Rywalizowano grając każdy z każdym do dwóch wygranych setów, mecze rozgrywano w przyjaznej atmosferze z pełnym zaangażowaniem zawodników.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jerzy Ratajczak , który otrzymał z rąk Profesora Stefana Lewandowskiego Puchar Prezesa Stowarzyszenia Pana Henryka Okońskiego, drugie miejsce zajął Jerzy Panfil, na trzecim miejscu uplasował się Eugeniusz Pułaczewski.