AktualnościOsiągnięciaZ Życia Szkoły

XXI edycja konkursu „English is Easy rozstrzygnięta.

W dniu 29 marca br. odbył się finał XXI edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „English is Easy. Piętnastu finalistów musiało wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu słuchanego, rozmowy na podstawie materiału stymulującego oraz konwersacją z członkami komisji na wylosowane zagadnienia. Ośmiu najlepszych finalistów uzyskało tytuł laureata pierwszego, drugiego, trzeciego, czwartego lub piątego stopnia.

Laureatami I stopnia zostali: Szymon Fabich (SP nr 14 w Inowrocławiu) i Jakub Strzeboński (Gimnazjum przy I LO w Inwrocławiu), II stopnia: Adam Grącikowski (SP nr 14 w Inowrocławiu), III stopnia: Dominik Miś (SP nr 10 w Inowrocławiu), IV stopnia: Sebastian Czerkawski (SP nr 14 w Inowrocławiu), a V stopnia: Dominik Kaczarowski (SP nr 8w Inowrocławiu), Jędrzej Prill (SP nr 14 w Inowrocławiu) i Julia Tadych (Gimnazjum przy I LO w Inowrocławiu).

Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, a różnice pomiędzy nimi były nieznaczne. Ze szczegółowymi wynikami finału konkursu można zapoznać się na stronie konkursu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy nauczycielom języka angielskiego dobrych wyników w nauczaniu tego przedmiotu. Mamy nadzieję, że uczniowie z Państwa szkoły również w przyszłym roku wezmą udział w konkursie „English is Easy”.

Sponsorami konkursu byli:
• Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
• Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
• Wydawnictwo Macmillan Polska
• Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.