AktualnościOsiągnięciaZ Życia Szkoły

Powiatowa gala laureatów

20 czerwca miała miejsce w naszej szkole gala laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych oraz wybitnych sportowców, będących uczniami szkół powiatu inowrocławskiego. Starosta inowrocławski Tadeusz Majewski oraz wicestarosta Mirosława Kucol wręczyli nagrody między innymi uczniom naszej szkoły oraz ich opiekunom dydaktycznym. Wyróżnieni zostali następujący laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych: Bartosz Lusiak, Paweł Daroszewski, Błażej Bałdyga, Jakub Łaszkiewicz, Martyna Kuczyńska, Antonina Łyczkowska, Edyta Rozczypała i ich profesorowie: Sławomir Drelich, Ewa Furman, Aleksandra Grzegorska, Anna Pędzich-Kuszel, Elżbieta Piniewska. Ponadto Julia Jaremek i Szymon Sieradzki otrzymali nagrody za najwyższe średnie ocen. Za zdobycie II miejsca w finale wojewódzkim XX Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Koszykówce nagrody otrzymali również nasi koszykarze: Kajetan Buszkiewicz, Kamil Konieczka, Hubert Jankowski, Szymon Walczak, Maciej Kaczmarek, Maciej Nalewaj, Kacper Nijak, Jakub Piotrowski, Karol Śmiłowski, Jakub Przekwas, Mikołaj Krokowski i Mikołaj Welzandt oraz ich trener Dariusz Sikora.