AktualnościZ Życia Szkoły

Otwarcie ministadionu lekkoatletycznego

11 maja został otwarty w naszej szkole pełny ministadion lekkoatletyczny. W grudniu 2014 roku do użytku oddano boisko wielofunkcyjne. Teraz boisko uzupełnione zostało o profesjonalną bieżnię (okólną trzytorową oraz czterotorową na prostej 100 metrów), rzutnię do pchnięcia kulą, skocznię wzwyż i skocznię w dal.
Podczas otwarcia obiektu odbyła się sztafeta nauczycieli, gimnazjalistów i licealistów na 200 metrów oraz pokaz nowych urządzeń sportowych.
Uroczystość otwarcia uświetnili swą obecnością przedstawiciele władz powiatu inowrocławskiego (z którego funduszy powstał obiekt) ze Starostą Tadeuszem Majewskim i Wicestarostą Włodzimierzem Figasem na czele. Przybyli również przedstawiciele Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Jana Kasprowicza, w tym byli nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole.