AktualnościZ Życia Szkoły

Turniej siatkarski o Puchar Dyrektora

14 grudnia odbył się kolejny turniej o Puchar Dyrektora naszego Liceum. Na start przybyły zespoły ZS Mogilno, ZS Bielice i nasze reprezentantki. Pierwszy mecz pomiędzy Kasprowiczem a Bielicami został rozegrany do trzech wygranych setów. Kasprowicz – Bielice 2:3 (22:25; 25:22; 21:25; 25:19; 12:15). Kolejne mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Spotkały się zespoły ZS Bielice – ZS Mogilno 2:1 (22:25; 25:22; 15:5) oraz I LO Kasprowicz – ZS Mogilno 2:0 (25:17; 25:22).
I miejsce – ZS Bielice, II miejsce – I LO Kasprowicz, III miejsce – ZS Mogilno.
Skład reprezentacji I LO Kasprowicz: Patrycja Kryszak, Martyna Górecka, Marta Molenda, Karolina Wasik, Joanna Pająk, Martyna Sobiechowska, Karolina Kowalska, Natalia Szcząchor. Małgorzta Jakób, Julia Misterska, trener Tomasz Idzik.
Jak mówi trener – “Możemy być bardzo zadowoleni z występu naszych uczennic, to kolejny etap do osiągnięcia celu, który został postawiony przed naszymi zawodniczkami. Drużyna bardzo dobrze współpracuje ze sobą i widoczne są efekty długotrwałego treningu. W turnieju wzięły udział najsilniejsze zespoły z naszego regionu”.