OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Finał Gimnazjady Matematycznej

Laureatami I miejsca XIII Wojewódzkiej Gimnazjady Matematycznej zostali: Grzegorz Kornatowski z Gimnazjum Dwujęzycznego w Inowrocławiu, Jakub Zarzycki z Gimnazjum nr 11 w Toruniu i Piotr Tyburski z Gimnazjum Akademickiego w Toruniu, laureatami II miejsca: Mateusz Kwiatkowski z Gimnazjum Akademickiego w Toruniu, Szymon Sieradzki z Gimnazjum Dwujęzycznego w Inowrocławiu oraz Paweł Knut z Gimnazjum nr 11 w Toruniu, natomiast laureatami III miejsca zostali: Jakub Polak z Gimnazjum Akademickiego w Toruniu, Wojciech Drozd z Gimnazjum Akademickiego w Toruniu oraz Jakub Olewicz z Gimnazjum w Żninie. Ponadto tytuł finalisty uzyskali: Jakub Kędzierski, Marcelina Małecka, Maciej Gałkin, Dominik Trawiński, Bartosz Malak, Edyta Rozczypała, Jan Suliński, Gabriel Rapczyński, Martyna Narożniak, Marcelina Wiśniewska, Dominik Zwierzykowski i Łukasz Klempka. Nagrodzonym uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczystość podsumowania konkursu uświetnili goście: Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Robert Gołdecki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Janikowie Grzegorz Czerwiński oraz Dyrektor Działu Marketingu Drukarni Pozkal Waldemar Buszkiewicz.

Dziękujemy sponsorom za wsparcie inicjatywy naszego konkursu i ufundowane nagrody. Sponsorami byli: Wójt Gminy Inowrocław Tadeusz Kacprzak, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Janikowie Grzegorz Czerwiński, Wójt Gminy Dąbrowa Biskupia Roman Wieczorek, właściciel Drukarni Pozkal Tadeusz Chęsy oraz Rada Rodziców przy I LO w Inowrocławiu.