OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Sukces tenisistek stołowych z Gimnazjum

12 marca w Bydgoszczy tenisistki stołowe z naszego Gimnazjum wzięły udział w półfinale wojewódzkim w grze drużynowej. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny (Gimnazjum Dwujęzyczne, Gimnazjum nr 31 w Bydgoszczy, Gimnazjum w Rynarzewie, Gimnazjum nr 1 w Sępólnie), z których do ścisłego finału województwa awansowały dwie najlepsze ekipy. Naszą szkołę reprezentowały Julia Szymczak z kl. II oraz Julia Zakrzewska z kl. I. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną Gimnazjum nr 31 w Bydgoszczy i pewnie wygraliśmy 3:1. Drugi mecz rozegraliśmy z Gimnazjum z Sępólna, z którym po emocjonującym meczu przegraliśmy 2:3. O awansie do dalszych rozgrywek zadecydował ostatni mecz z Gimnazjum w Rynarzewie, w którym nasze zawodniczki pokazały swoją klasę, pewnie pokonując rywala 3:0 i awans do sześciu najlepszych drużyn województwa stał się faktem. Zawody finałowe odbędą się 23.03 w Chełmnie. Trzymamy kciuki i gratulujemy awansu!