OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Sukces siatkarek

Nasze zawodniczki rozegrały ponownie kilka bardzo dobrych spotkań, w których wykazały się zaangażowaniem i wolą walki o każdy punkt. Wystawiliśmy w tym turnieju dwa zespoły, które bardzo dobrze się zaprezentowały. W drugim zespole było widać braki zgrania, ale poprawimy to w kolejnych meczach.

Kasprowicz I po raz kolejny okazał się lepszy w rywalizacji z drużynami z Barcina, ale dziewczyny z drugiego zespołu wykazały się duchem walki i pokonały drugi Barcin w walce o trzecie miejsce.
Najlepszą zawodniczką w pierwszym zespole została Paulina Aleksander, a najlepszą rozgrywającą turnieju Marta Skonieczka. W drugim zespole najlepszą zawodniczką wybrano Ewelinę Marciniak, a najlepiej przyjmującą została Marta Prussak.

Składy zespołów: Kasprowicz I – kpt. Marta Skonieczka, Paulina Aleksander, Paula Kozioł, Ewa Jasiukiewicz, Józefina Bętkowska, Karolina Kańciak, Dominika Matuszewska.

Kasprowicz II – kpt. Marta Prussak, Ewelina Marciniak, Zuzanna Matyszewska, Agata Grabowska, Anna Roszak, Olga Zielińska, Zuzanna Witkowska, Weronika Zagozda. Trener drużyn mgr Tomasz Idzik.