OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Nasi koszykarze bez ostatecznego zwycięstwa

Niestety dwiema porażkami zakończyła udział w finale tegorocznej edycji koszykarskiej Licealiady reprezentacja koszykówki chłopców naszej szkoły. W poniedziałek we Włocławku nie udało się odnieść zwycięstwa, które dałoby medal, choć w drugim spotkaniu przez długi czas prowadziliśmy równą walkę z faworyzowanym Liceum Ziemi Kujawskiej z Włocławka. Niemniej jednak kończący się sezon należy zaliczyć do udanych, ponieważ nie ma drugiej takiej szkoły, która co roku od 12 lat awansuje do ścisłego finału rozgrywek województwa kujawsko-pomorskiego.
Warto wspomnieć, że we Włocławku zameldowali się również Nieliczni Fanatyczni, którzy głośnym, zorganizowanym dopingiem wspierali naszych zawodników w obu meczach finałowych.
Gratulacje dla naszych koszykarzy za cały sezon, w którym w drodze do finału ponownie zdobyli Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego, udowadniając kolejny raz, że w naszym liceum oprócz nauki można skutecznie rozwijać swoje talenty sportowe.