OsiągnięciaZ Życia Szkoły

Kolejny tytuł laureata dla Daniela Jakubowskiego

Ogromnym sukcesem zakończył tegoroczny sezon olimpijski Daniel Jakubowski, uczeń kl. II e (społeczno-prawnej). 12 kwietnia reprezentował naszą szkołę w finale centralnym Olimpiady Wiedzy o Prawie, który odbył się w II SLO w Ostrołęce. Swój udział w rozgrywkach olimpijskich zakończył uzyskaniem tytułu laureata i sklasyfikowaniem na XIII miejscu w Polsce. Warto przypomnieć, że ta rankingowa olimpiada daje wstęp na większość wydziałów prawa w kraju, w tym na te najbardziej prestiżowe. Ostatni sukces naszego ucznia to już jego trzeci tytuł w tym roku szkolnym. Kilka tygodni temu został finalistą Olimpiady Wiedzy o III RP i a przed tygodniem – laureatem Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Osiągnięcia te należy uznać za wyjątkowe, biorąc pod uwagę, że Daniel jest dopiero uczniem klasy drugiej. Jego opiekunem jest dr Sławomir Drelich. Serdecznie gratulujemy!