Z Życia Szkoły

Spotkanie opłatkowe wychowanków

10 stycznia w naszej szkolnej auli odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum Jana Kasprowicza.
Przybyłych powitali prezes Henryk Okoński oraz dyrektor szkoły Rafał Łaszkiewicz. Następnie uczniowie z klasy III gim. i klasy I a zaprezentowali krótki program artystyczny, przygotowany przez mgr Małgorzatę Wojciechowską. Zebrani wysłuchali też fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa, odśpiewali wspólnie kolędy oraz złożyli sobie nawzajem życzenia świąteczne i noworoczne. Po zakończeniu części oficjalnej absolwenci zasiedli do stołów, gdzie przy kawie i cieście mogli wspominać “stare szkolne czasy” oraz planować dalsze działania Stowarzyszenia.
Podczas spotkania zaprezentowano filmy dokumentujące życie naszej Szkoły w 2013 r.