Chcemy wychować zdrowych, otwartych na inicjatywy, zintegrowanych ze szkołą i społecznością lokalną młodych ludzi, umiejących dokonywać właściwych wyborów, tolerancyjnych, szanujących drugiego człowieka.

I LO im. Jana Kasprowicza  z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

Warsztaty Edukacji Twórczej

Przygoda z filmem

Nasi licealiści i gimnazjaliści wspólnie z pedagogiem szkolnym prof. Elżbietą Kaczmarek nakręcili wiele krótkich form filmowych. Każdy z tych filmików ma konkretne przesłanie społeczne, ale również jest dowodem pomysłowości, talentu artystycznego i pracowitości ich realizatorów. Aby powstał krótki film potrzeba warsztatu filmowego, umiejętności artystycznych i takiej młodzieży jaka jest w naszej szkole. Do prawie każdego filmu powstał również plakat i storybordy. Zachęcamy do obejrzenia filmów na kanale prof. Kaczmarek.

Jesienne malowanie na szkle

Uczniowie naszej szkoły w natłoku zajęć mają szansę na chwilę się zatrzymać i oddać się pasji twórczej. W ramach Warsztatów Edukacji Twórczej organizowanych przez pedagoga szkolnego Elżbietę Kaczmarek uczniowie realizowali projekt „Jesienne malowanie na szkle”. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kolejnym warsztacie, skontaktuj się z pedagogiem szkolnym.

Oto krótka fotorelacja z warsztatu – prace uczniów można oglądać w szkolnej Galerii Prac Uczniów.

Warsztaty edukacji twórczej

Warsztaty edukacji twórczej

Warsztaty edukacji twórczej

Warsztaty edukacji twórczej

Powrót

Valid HTML 4.01 Strict

Wykorzystano informacje, przykłady i rozwiązania ze strony: http://www.kurshtml.boo.pl. Wykonanie: Wojciech Świderski. Współautorzy strony.

Strona używa cookies. Informacje o cookies.