Chcemy wychować zdrowych, otwartych na inicjatywy, zintegrowanych ze szkołą i społecznością lokalną młodych ludzi, umiejących dokonywać właściwych wyborów, tolerancyjnych, szanujących drugiego człowieka.

I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Gimnazjum dwujęzyczne

Sukcesy uczniów „Kasprowicza”

Jesteśmy jednym z najlepszych liceów w województwie kujawsko-pomorskim. Na renomę „Kaspra” składają się ciężka praca i zapał nauczycieli oraz uczniów, którzy starają się prześcigać swoich mistrzów. Poniżej lista najważniejszych sukcesów, jakie uczniowie „Kaspra” odnosili w olimpiadach przedmiotowych – do tej pory jest to około 400 tytułów finalistów i laureatów olimpiad przedmiotowych.

Olimpiada: Tytuł: Podaj rok:
Artystyczna
lp. imięnazwiskotytułrok
1AgataKloneckafinalistka2002
2AgataKloneckafinalistka2003
3MagdalenaGłowackafinalistka2005
4NataliaDacafinalistka2005
5MikołajGąsiorekfinalista2005
6AnnaKomendzińskafinalistka2007
7BartłomiejWróblewskifinalista2008
8PawełFraszfinalista2009
9AnitaCzartekfinalistka2010
10KatarzynaKrzewinafinalistka2010
11WiktoriaKubiakfinalistka2012
12AgataStachowiakfinalistka2012
13KamilaPozimkafinalistka z wyróżnieniem2012
14AgataStachowiakfinalistka2013
15ElżbietaKucharskafinalistka2013
16ClaudiaGutorska-Schifferfinalistka2014
17JoannaKrólakfinalistka2014

Astronomiczna
lp. imięnazwiskotytułrok
18WojciechBłaszakfinalista1972
19WojciechBłaszakfinalista1973
20MaciejMikołajewskilaureat1973
21EugeniuszPułaczewskifinalista1977

Biologiczna
lp. imięnazwiskotytułrok
22StanisławGawrońskifinalista1974
23GrażynaGlubiakfinalistka1976
24ZdzisławBernackifinalista1976
25KrzysztofBartkowiakfinalista1977
26SławomirSzeligafinalista1980
27IwonaDąbrowskafinalistka1982
28MagdalenaBukowskafinalistka1982
29RobertDrogowskifinalista1983
30AnnaBabikfinalistka1986
31AnnaGizińskafinalistka1986
32RomanKucharskifinalista1987
33PiotrKośmickifinalista1988
34MichałŚwiderskifinalista1988
35PrzemysławStężałafinalista1989
36JoannaWiśniewskafinalistka1990
37TomaszRynarzewskifinalista1990
38TomaszRynarzewskifinalista1991
39AgnieszkaPopielewskafinalistka1994
40TomaszCichockifinalista1994
41MagdalenaNowakfinalistka1998
42AleksandraGłogowskafinalistka2004
43BeataOczkowskafinalistka2005
44WojciechGierlikowskifinalista2007
45TomaszBartkowiakfinalista2008
46WojciechGierlikowskilaureat2008
47TomaszBartkowiakfinalista2009
48OlgaBohuszewiczfinalistka2009
49PawełGrobelskifinalista2010
50PaulaSzydłowskafinalistka2010
51TeresaBabiczfinalistka2011
52AleksandraZielińskafinalistka2012
53KamilFryszkowskifinalista2013
54BartoszPogorzałylaureat2014
55BartoszMałachowskifinalista2014

Chemiczny
lp. imięnazwiskotytułrok
56MariuszJaskólskifinalista1969
57MariuszJaskólskilaureat1970
58TomaszGólczewskifinalista1970
59JarosławBartkowiakfinalista1971
60KrzysztofNowaczykfinalista1971
61KrzysztofNowaczyklaureat1972
62AndrzejRogozińskilaureat1972
63JacekSzydłowskifinalista1972
64JacekKalkafinalista1972
65JacekKalkafinalista1973
66RomanBarlikfinalista1973
67KrzysztofLetmańskifinalista1973
68HenrykStankiewiczfinalista1973
69MarekPiepiorkafinalista1973
70LechRychłowskifinalista (wyróżnienie)1973
71MarekAndryszakfinalista1973
72LechRychłowskifinalista1974
73HenrykStankiewiczfinalista1974
74MarekAndryszakfinalista1974
75JarosławKruszyńskifinalista1974
76PiotrCzarnolewskifinalista1975
77GrzegorzWrzeszczfinalista1975
78AdamKaczmarekfinalista1975
79GrzegorzWrzeszczfinalista1976
80AdamKaczmarekfinalista (wyróżnienie)1976
81KrzysztofBartkowiakfinalista (wyróżnienie)1976
82RomualdWichlińskifinalista1976
83AdamKaczmareklaureat1977
84KrzysztofBartkowiakfinalista1977
85PiotrLisiakfinalista1977
86AnnaKomorowskafinalistka1979
87AndrzejOchocińskifinalista1980
88ArturMichalakfinalista1986
89ArturMichalaklaureat1987
90MichałWaśniewskifinalista1987
91PiotrRotkiewiczfinalista1990
92JarosławKrzymińskifinalista1990
93MaciejWachowiakfinalista1991
94PiotrRotkiewiczlaureat1991
95PiotrRotkiewiczlaureat1992
96MaciejWachowiaklaureat1992
97PiotrRotkiewiczlaureat1993
98MarcinSkrzypczakfinalista1993
99MałgorzataMatuszakfinalistka1993
100WojciechAugustyniaklaureat1994
101ArturMatuszewskifinalista1994
102WojciechAugustyniakfinalista1995
103PiotrLewandowskifinalista1995
104PiotrLewandowskifinalista1996
105MichałKortaslaureat1996
106PrzemysławKulafinalista1996
107MichałKortaslaureat1997
108PrzemysławKulafinalista1997
109DariuszRobakfinalista1997
110JakubSkrzypczakfinalista1997
111MarcinHamerlińskifinalista1998
112MarcinPawłowskifinalista1998
113MarcinPawłowskilaureat1999
114ŁukaszGrelafinalista1999
115MariuszAndrzejewskifinalista2002
116DamianRusekfinalista2002
117DamianRuseklaureat2003
118MarcinBudnylaureat2003
119MarcinZnamirowskifinalista2003
120MarcinBudnylaureat2004
121MarcinZnamirowskilaureat2004
122MateuszFrankowskifinalista2004
123MateuszFrankowskilaureat2005
124SandraKominekfinalistka2010
125KrzysztofDzieszkowskifinalista2012

Filozoficzna
lp. imięnazwiskotytułrok
126WojciechSteinbornfinalista1999
127IrminaMajchrzakfinalistka2003
128KamilKaźmierskifinalista2004
129ŁukaszNowakfinalista2005
130GwidonFamułkafinalista2007
131SzymonMygafinalista2007
132SzymonMygalaureat2008
133KarolinaOlejniczaklaureatka2010
134NikodemHyneklaureat2012

Fizyczna
lp. imięnazwiskotytułrok
135ZbigniewOziewiczfinalista1959
136TomaszJaskólskifinalista1970
137JacekKobusfinalista1974
138MichałPiaseckifinalista1976
139MarekNikodemfinalista1979
140MarekNikodemfinalista1980
141MariuszSzmydfinalista1984
142JarosławBerentfinalista1984
143CezaryMikosfinalista1984
144RenataWalewskafinalistka1984
145KrzysztofKulpińskifinalista1986
146MariuszFurmaniakfinalista1987
147PiotrSuleckifinalista1987
148TomaszMaciążekfinalista2009
149KornelBartoszkiewiczfinalista2011
150MichałCieśnikfinalista2013
151IgorChełstowskifinalista2016

Geograficzna
lp. imięnazwiskotytułrok
152JanSzafraniakfinalista1980
153LeszekSobańskifinalista1982
154MaciejWysockifinalista1991
155KrzysztofKuczkowskifinalista1991
156MichałMisterskifinalista1993
157BartoszStępińskifinalista2000
158MichałKaźmierczakfinalista2000
159AgataBlinkiewiczfinalistka2008
160AgnieszkaNowakfinalistka2009
161MateuszKomendzińskifinalista2013
162JanSzczepańskifinalista2014
163JanSzczepaństkifinalista2015

Historyczna
lp. imięnazwiskotytułrok
164WojciechKędzierskifinalista1975
165EwaKrauzefinalistka1976
166EwaKrauzefinalistka1977
167StanisławRoszakfinalista1984
168MaciejKruśfinalista1997
169KarolDulębalaureat2001
170AdrianZimnyfinalista2011
171AlbertSzczepaniakfinalista2011
172AdrianZimnyfinalista2012
173ArturGórskifinalista2013
174MikołajPokorskifinalista2013
175KamilJaniszewskilaureat2015
176DanielJakubowskifinalista2015
177JanSzczepaństkifinalista2015

Informatyczna
lp. imięnazwiskotytułrok
178PiotrŚwigońlaureat2005
179PiotrŚwigońlaureat srebrnego medalu w Baltic Olimpiad in Informatics2005
180PiotrŚwigońlaureat2006

Języka Francuskiego
lp. imięnazwiskotytułrok
181MałgorzataCudziłofinalistka1996
182KlaudiaZboralskalaureatka2013
183MartynaDamazynfinalistka2015
184KatarzynaSopolińskafinalistka2016

Języka Łacińskiego
lp. imięnazwiskotytułrok
185BartoszKaliskifinalista1996
186BeataKozłowskafinalistka1996
187DorotaBorczyńskafinalistka1997
188AndrzejGórskifinalista1999
189BartłomiejWiczewskifinalista1999

Języka Rosyjskiego
lp. imięnazwiskotytułrok
190IwonaŁanieckafinalistka1983
191BeataPaternogafinalistka1984
192BartoszRólskifinalista2001
193BartoszRólskifinalista2002
194JustynaFilipekfinalistka2002
195BartoszRólskifinalista2003
196MałgorzataBachanfinalistka2007

Literatury i Języka Polskiego
lp. imięnazwiskotytułrok
197AndrzejKrupieniczfinalista1972
198MałgorzataŻakfinalistka1978
199MałgorzataSławkowskafinalistka1980
200MagdalenaDobrzyniakfinalistka1991
201AnnaZwierzchowskalaureatka1992
202MonikaMazurekfinalistka1992
203MichałOrzechowskilaureat1994
204MałgorzataKochfinalistka1995
205MałgorzataKochlaureatka1996
206BartoszKaliskilaureat1996
207AgnieszkaLewandowskafinalistka1997
208AgnieszkaLewandowskafinalistka1998
209KorneliaSteinkefinalistka1998
210JustynaPuchałalaureatka2000
211SławomirDrelichfinalista2000
212AleksandraRatajczakfinalistka2000
213JustynaPuchałafinalistka2001
214AleksandraRatajczaklaureatka2001
215EwelinaGodlewskalaureatka2001
216AnnaIdczakfinalistka2002
217KatarzynaSzymczakfinalistka2002
218AgataGeppertfinalistka2002
219JustynaMiterfinalistka2002
220AlicjaPrzerazińskafinalistka2002
221TomaszDalasińskilaureat2005
222MagdalenaStarszakfinalistka2005
223SzymonPrusfinalista2005
224PawełCieślarekfinalista2007
225SzymonBaranowskifinalista2008
226AnnaKomendzińskafinalistka2008
227AgnieszkaKowalfinalistka2008
228DagmaraŁubalaureatka2008
229KrzysztofNieznalskifinalista2008
230AnnaOlkiewiczfinalistka2008
231KatarzynaPeplinskafinalistka2008
232DominikRobakowskifinalista2008
233AleksandraStodolnafinalistka2008
234MartynaŚmigielfinalistka2008
235WojciechSteppafinalista2009
236PrzemysławŁaganowskifinalista2009
237MonikaZiobrofinalistka2009
238MagdalenaBudrewiczfinalistka2010
239DagmaraOleksyfinalistka2010
240AlicjaOwczarzfinalistka2010
241KrzysztofPrzybylskifinalista2010
242KamilSzczepanikfinalista2010
243KamilSzczepaniklaureat2011
244WeronikaCzerwińskafinalistka2011
245MateuszLewandowskifinalista2012
246ArkadiuszSzymborskifinalista2012
247AgnieszkaKocznurfinalistka2013
248MichalinaŚwiderskalaureatka2014
249WojciechGrocholafinalista2015
250MikołajKaszakfinalista2015
251AnnaPiniewskalaureatka2016

Losy Polaków na Wschodzie...
lp. imięnazwiskotytułrok
252KrystianChołaszczyńskifinalista2004
253MichałHauzińskifinalista2005
254PiotrKlupśfinalista2007
255MichałFolaronfinalista2008
256PawełWiśniewskifinalista2008
257PawełWiśniewskilaureat2009
258DamianSkawińskifinalista2009
259KamilRutkowskifinalista2010
260DamianSkawińskifinalista2010
261KacperŻychlińskilaureat2010

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża...
lp. imięnazwiskotytułrok
262PatrykŁąkowskilaureat2010

Matematyczna
lp. imięnazwiskotytułrok
263BronisławBremerfinalista1955
264AndrzejWachowskilaureat1956
265ZbigniewOziewiczfinalista1959
266MikołajJagiełkafinalista1960
267MarianOziewiczlaureat1961
268MarianOziewiczlaureat olimpiady międzynarodowej1961
269MikołajJagiełkalaureat1961
270MikołajJagiełkalaureat olimpiady międzynarodowej1961
271TomaszGólczewskifinalista1970
272TomaszGólczewskilaureat1971
273TomaszGólczewskilaureat olimpiady międzynarodowej1971
274JarosławKruszyńskifinalista1975
275MarekNikodemfinalista1980
276RadosławTylutkifinalista2001
277MikołajPiniewskifinalista2002
278MarekPawłowskifinalista (z wyróżnieniem)2011
279KrzysztofKortasfinalista2015

Mediewistyczna
lp. imięnazwiskotytułrok
280BartłomiejBłaszczykfinalista2007
281KamilDunajlaureat2008
282WojciechNowosadfinalista2008
283WojciechNowosadfinalista2009
284MartaGęsińskafinalistka2009
285WojciechNowosadfinalista2010
286AleksanderPrzekwasfinalista2014

Misyjna Znajomości Afryki
lp. imięnazwiskotytułrok
287AleksanderŁożykowskilaureat2007
288LeszekSimińskifinalista2007
289AleksanderŁożykowskilaureat2008
290MateuszWoźniaklaureat2008
291PaulinaLewandowskafinalistka2008
292AleksanderŁożykowskilaureat2009
293MateuszWoźniakfinalista2009
294KingaNaborczykfinalistka2009
295AgnieszkaNowakfinalistka2009
296KatarzynaBąkowskafinalistka2010
297AleksanderKaraszewskifinalista2010
298KingaNaborczykfinalistka2010
299AnetaKaczmareklaureatka2011
300SebastianMączkowskifinalista2011
301KaczmarekAnetalaureatka2012
302JuliaKurzynafinalistka2012
303KatarzynaAleksanderfinalistka2013
304MarekGrzegórskifinalista2013
305AgataŻakfinalistka2013
306JuliaKurzynafinalistka2013
307HubertMurawskilaureat2014
308JuliaKurzynalaureatka2014
309AgataŻakfinalistka2014
310PrzemysławPawłowskifinalista2015
311EwelinaLeśnafinalistka2015
312SebastianSkonieczkafinalista2015
313MonikaBrzyskalaureatka2016

Teologii Katolickiej
lp. imięnazwiskotytułrok
314AgnieszkaKędzierskalaureatka2001
315KamilaMalinowskafinalista2001
316SławomirGrzechowiakfinalista2006
317KatarzynaSieradzkafinalistka2006
318KrzysztofŚwięcickifinalista2008
319MaciejKruszkafinalista2014
320AgataSzewczykowskafinalistka2016

Wiedzy Ekologicznej
lp. imięnazwiskotytułrok
321TomaszRynarzewskifinalista1990
322TomaszRynarzewskifinalista1991
323TomaszRynarzewskifinalista1992
324AdamŻółtowskifinalista1993
325AdamŻółtowskifinalista1994
326WojciechAugustyniakfinalista1995
327BartoszBrzezichafinalista1995
328KarolinaFiutakfinalistka1996
329PrzemysławZalewskifinalista1996
330MałgorzataRoszakfinalistka1997
331IreneuszKopiszkafinalista1999
332MariuszAndrzejewskifinalista2002
333KarolCerajewskifinalista2002
334KatarzynaLisiaklaureatka2002
335AdamKurekfinalista2005
336IzabelaMarszałowskafinalistka2005
337MonikaLubochfinalistka2006
338WojciechGierlikowskifinalista2006
339WojciechGierlikowskifinalista2007
340WojciechGierlikowskifinalista2008
341OlgaBohuszewiczfinalistka2008
342OlgaBohuszewiczfinalistka2009
343PaulaSzydłowskafinalistka2009
344TeresaBabiczfinalistka2010
345PaulaSzydłowskafinalistka2010
346PaulaSzydłowskafinalista2011
347TeresaBabiczfinalistka2011
348ArturGórskifinalista2012
349WiktorMrozińskifinalista2013
350BartoszPogorzałyfinalista2014
351SaraShawkatfinalistka2014
352SaraShawkatlaureatka I miejsca w Polsce2015
353AgnieszkaWęclewskafinalistka2015
354MajaSiudakfinalistka2016

Wiedzy Ekonomicznej
lp. imięnazwiskotytułrok
355BartłomiejRycharskifinalista2007
356KarolLasotafinalista2011
357KordianIskrafinalista2012
358KarolLasotalaureat2012
359KordianIskrafinalista2013
360BartoszOwedyklaureat2014

Wiedzy o Polsce i Świecie...
lp. imięnazwiskotytułrok
361BogumiłGorajfinalista1981
362ZbigniewNurskifinalista1982
363RobertWąsowiczfinalista1986
364MaciejKruślaureat1997
365AdrianZimnylaureat2012
366MariuszŁęczyckifinalista2014
367KamilJaniszewskifinalista2015

Policyjna
lp. imięnazwiskotytułrok
368JustynaCieślakiewiczfinalistka2012
369BartoszGłowackifinalista2012
370JakubKlimarczykfinalista2012
371PawełKokotfinalista2014

Wiedzy o Prawie
lp. imięnazwiskotytułrok
372WojciechSteppalaureat2009
373AleksanderŁożykowskilaureat2009
374OlgaMichalakfinalistka2010
375DanielJakubowskilaureat2014

Wiedzy o Prawach Człowieka
lp. imięnazwiskotytułrok
376AleksanderKaraszewskifinalista2010
377DanielJakubowskilaureat2014
378KamilJaniszewskilaureat2014
379JanSzczepańskilaureat2014
380KrzysztofNiespodzińskilaureat2016
381PaulaKoziołfinalistka2016
382MonikaBrzyskafinalistka2016

Przedsiębiorczości
lp. imięnazwiskotytułrok
383KarolLasotalaureat2012

Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości
lp. imięnazwiskotytułrok
384KamilGofronfinalista2011

Wiedzy o III RP
lp. imięnazwiskotytułrok
385DanielJakubowskifinalista2014
386MariuszŁęczyckifinalista2014
387KrzysztofNiespodzińskilaureat2016

Wiedzy o Unii Europejskiej
lp. imięnazwiskotytułrok
388AleksanderŁożykowskilaureat2008
389AleksanderŁożykowskifinalista2009
390AleksanderKaraszewskifinalista2010
391PaulaKąkolewskafinalistka2013
392DominikaWestfalfinalistka2013
393DominikaWestfallaureatka2014

Promocji Zdrowego Stylu Życia
lp. imięnazwiskotytułrok
394AgnieszkaWęclewskalaureatka I miejsca w Polsce2014

Valid HTML 4.01 Strict

Wykorzystano informacje, przykłady i rozwiązania ze strony: http://www.kurshtml.boo.pl. Wykonanie: Wojciech Świderski. Współautorzy strony.

Strona używa cookies. Informacje o cookies.