Chcemy wychować zdrowych, otwartych na inicjatywy, zintegrowanych ze szkołą i społecznością lokalną młodych ludzi, umiejących dokonywać właściwych wyborów, tolerancyjnych, szanujących drugiego człowieka.

I LO im. Jana Kasprowicza  z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

KLASA I D MEDICAL CLASS

Tomasz Idzik Wychowawca – mgr Tomasz Idzik

Wychowawca – mgr Tomasz Idzik

Koordynator edukacji profilowej – dr Tomasz Kosmalski

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski (możliwość zdawania matury dwujęzycznej)

Przedmioty dodatkowe: stechiometria, biofizyka

KIERUNKI STUDIÓW:

kierunki medyczne i okołomedyczne, biologia, chemia, kierunki politechniczne związane z ekologią, ochroną środowiska i biotechnologią, wszystkie kierunki na Akademii Wychowania Fizycznego.

PROFIL ABSOLWENTA:

PROFIL WYCHOWAWCY:

Wychowawca, mgr Tomasz Idzik: – Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W zawodzie nauczyciela pracuję od 30 lat, a w Kasprze od 15. W naszym liceum prowadzę drużynę siatkówki dziewcząt oraz zespół piłki ręcznej dziewcząt i chłopców.

Moje zainteresowania to głównie zdrowy tryb życia. Systematycznie grywam w tenisa ziemnego oraz pływam. Jeżdżę na rolkach, na rowerze, w okresie wakacji pływam na windsurfingu. Bardzo interesuję się motoryzacją – sam potrafię dokonać drobnych napraw w moim samochodzie. Uwielbiam teatr i dobrą książkę.

Będzie to już moja piąta klasa wychowawcza w Kasprze. Staram się, aby moje klasy mogły łączyć naukę z atrakcyjnym spędzaniem czasu wolnego. W pierwszych dniach września udajemy się na zajęcia w zielonej szkole, później na spektakl teatralny w Warszawie, spływ kajakowy, kilkudniową wycieczkę. Organizujemy pomoc dla potrzebujących – i tak powstaje ciekawa klasa złożona z wspaniałych ludzi

Zapraszam do swojej klasy. Przeprowadzę Was bezpiecznie przez meandry Kasprowicza!

Powrót

Valid HTML 4.01 Strict

Wykorzystano informacje, przykłady i rozwiązania ze strony: http://www.kurshtml.boo.pl. Wykonanie: Wojciech Świderski. Współautorzy strony.

Strona używa cookies. Informacje o cookies.