Chcemy wychować zdrowych, otwartych na inicjatywy, zintegrowanych ze szkołą i społecznością lokalną młodych ludzi, umiejących dokonywać właściwych wyborów, tolerancyjnych, szanujących drugiego człowieka.

I LO im. Jana Kasprowicza  z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

KLASA I B MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-INFORMATYCZNA

Wioletta Graczyk Wychowawca – mgr Wioletta Graczyk

Patronat naukowy – Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Wychowawca i koordynator edukacji profilowej – mgr Wioletta Graczyk

Przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, informatyka

Przedmioty dodatkowe: analiza matematyczna, zajęcia fakultatywne wybierane przez uczniów

KIERUNKI STUDIÓW:

informatyka, matematyka, fizyka, architektura, budownictwo, elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, geodezja, geoinformatyka, mechatronika, ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość, globalny biznes (Governance), międzynarodowe stosunki gospodarcze, wiele innych kierunków ścisłych i technicznych, które można studiować na politechnikach i uczelniach wojskowych (Wojskowa Akademia Techniczna, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni)

PROFIL ABSOLWENTA:

PROFIL WYCHOWAWCY:

Wychowawca, mgr Wioletta Graczyk: - Ukończyłam Wydział Matematyki i Informatyki na UMK w Toruniu. Dodatkowo kształciłam się w Warszawskiej Szkole Zarządzania. Jestem nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim doświadczeniem (w Kasprze pracuję 22. rok), egzaminatorem i weryfikatorem maturalnym, organizatorem konkursów matematycznych oraz członkiem Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Matematycznej. Wolny czas lubię spędzać na łonie natury (najlepiej na wsi albo w górach), uwielbiam podróżować, gotować i bawić się.

Matematyka i praca z młodzieżą jest moją pasją, dlatego też zamierzam nową klasę wprowadzić (w miarę bezboleśnie) w świat matematyki, kształtować (bez zbytniej ingerencji) osobowość wychowanków oraz zdobywać góry, doświadczać i działać

Gwarantuję solidne przygotowanie do studiów na kierunkach ścisłych.

Zatem, drogi gimnazjalisto, jeśli interesujesz się przedmiotami ścisłymi, będzie to klasa idealna dla Ciebie. Pamiętaj – jak mawiał Pitagoras – "liczby rządzą światem". Wszystkim tegorocznym absolwentom gimnazjum, życzę powodzenia w wyborze szkoły i klasy oraz trafnej i mądrej decyzji.

Powrót

Valid HTML 4.01 Strict

Wykorzystano informacje, przykłady i rozwiązania ze strony: http://www.kurshtml.boo.pl. Wykonanie: Wojciech Świderski. Współautorzy strony.

Strona używa cookies. Informacje o cookies.